top of page

Kısa Saç Modelleri Kadın

Kısa saç modelleri kadın, bu modellerle sonunda huzura eriyoruz. Cazibemizden hiçbir şey kaybetmiyoruz. Mathmazeil sizin için derliyor.

Katlı Kısa Kesim / Bob Model

Bu kısa saç modelini istediğin kadar rahat kullanmakta özgürsün. Dağıttıkça caziben artıyor ! Bu modelde saçın arka ve ön uçları yan hatlara göre daha kısa. Saç üzerindeki katlar aradığınız ruhu bulmanıza yardımcı olacaktır. İnce telli saçlar için bu model tercih sebebi. Saçınızı olduğundan 1.5 kat daha gür gösterecektir.

Küt Kısa Saç Modeli

Küt kısa saçlı kadınlar vintage tarzın en beğenilen trendi. Bu aralar instagram’da, sokak stillerinde de bolca karşımıza çıkıyorlar. Kesinlikle fazla havalılar ! Sadece ellerinizi kullanarak bu modelde harikalar yaratabilirsiniz.

 

Ayrıca yarım topuz modeli olarak kullanılıp rahat bir görünüm kazanabilirsin.

Küt saç modellerini her kadın kullanabilir. Fakat ayrıntı olan yüz şekline doğru uyum sağlayanı yakalamak. Yüz şeklin yuvarlaksa her modeldeki küt saç kesimini deneyebilirsin. Örneğin asimetrik, uzun, kısa tüm küt kesim modellerini  tercih edebilirsin.

 

Kare yüz hatlarına sahip küt model kesimini tercih etmekten uzak dur. Küt kesim  yüz hatlarını belirgin olmasına neden olabilir. Bu yüzden sana uygun olan katlı kesimleri tercih edebilirsin.

Tomboy Kısa Saç Kesimi

Bu havalı Tomboy saçlarına göz atın, en sevdiğiniz kısa elbiseyi seçin ve diğerlerini etkilemeye gidin! Bu olağanüstü ve seksi saç kesimleri, günlük görünümünüze kesinlikle zarafet ve kadınlık katabilir.

Yani siz tüm moda tutkunlarınız, sizi sınırları aşacak ve başkalarının her bir görüntüsünü yakalayabilecek bakış açılarıyla kendinize meydan okumaya hazır mısınız? Bence SADECE YAŞADIĞINIZDAN normal yaşamınızda denemeye cesaret edemediğiniz bir şeyi yapmalısınız. Erkek saç stillerinin biraz erkeksi ve biraz sinirli olduğunu düşündüğünüzün aksine, aslında çok şımarık ve şıklar. Ek olarak, androjen bir ürün, şık ve kalça etkilerini denemenize izin verebilir. Ve eğer bir partiye gitmek üzeresiniz, iddiaya girerim farklı ve güzel ve zarif bir şey arzu edersiniz. Eğer spot ışığını kazanmak istiyorsanız o zaman kesinlikle şu anda bana bildirilen tarzlara bakmalısınız.

Kısa saç modelleri çok sıcak olabilir. Ve görünen o ki, "daha kısa" kuralı tamamen seksi Tomboy saçlarınıza tamamen uyuyor. Siz ve şık bir yaklaşım yaratarak sizi şık tutar. Güçlü köpük ve saç spreyi, sıkı bir görünüm elde etmek için çok önemlidir. Basit ama asi, bu şık kısa külot parti sezonu için seksi elbisenize yeni özellikler katmak için mükemmeldir.

 

Çok kısa saçları provoke etmek kesinlikle saçınızı binlerce görünüme değer kılıyor. Güvenli oynamaktan yorulduysanız, neden denemiyorsunuz? Sizi temin ederim ki asla sıkılmayacaksınız! Birkaç ipucu ve püf noktası ile birkaç dakika içinde çarpıcı bir görünüm kazanabilirsiniz.

 

Çeşitli kısa Tomboy saçlarının nasıl olduğunu hayal bile edemezsiniz. Bu nedenle, daha dramatik ya da ince bir tarz istiyorsanız, erkeksi ilham alan bir ürün hile yapabilir ve huzursuzca şık bir görünüm yaratır. Kısa bir elbise seçerken aklınızdaki uzunluğu biraz daha uzun tutarsanız, saçları süpürüp süpürebilmenizi sağlar.

Tamam, yeniden keşfedilmeye istekli olan muhteşem tombullar mısınız? Eğer evet ise, sadece bu trafik durduran Tomboy saç stillerine bir göz atın ve biraz ilham alın. Bu stiller hem gündüz hem de akşam görünümleri için geçerli olabilir. Köklerini mahvetmekle çok fazla ilgilenmiyorsan, bazı güçlü balmumlarını giydikten sonra sallayabilir ve çılgına dönebilirsin! Kuralları çiğnemeye istekli olanlar için neden yandan traşlı bir stil denemiyorsunuz ve sevimli renkli yumuşak bir parıltı eklemiyorsunuz? Sadece size en uygun olanı seçin!

Kakül kesimi

Saç kesimi hem genç hem de enerjik gösterecektir. Saçınızı şekillendirmek için çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, saçak hakkında düşünmenizi öneririz. Böylece saçınızı yıkadıktan sonra saçlarınız yeterince soğuk görünecek. Özellikle orta boy saçlara sahip olanlar için saç stilini saçınızla birlikte çok iyi kullanabilirsiniz.

Pixie Kısa Saç Kesimi

Önden arkaya, kısaltılmış peri saç kesimi, görünüşlerini değiştirmek ve biraz isyan eklemek isteyenler için ideal! Bu saç modelinin şekillendirilmesi gerekmemektedir, çünkü saçın arka kısmı tabakalardan dolayı doğal hacim ile şekillendirilmektedir.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş !

bottom of page