Ünlü tasarımcılar sizin için Mathmazeil'de hayal ediyor.

 

Sizler için tasarlanmış özel modelleri tasarımcı sayfalarından inceleyebilirsiniz. Türkiye'nin en ünlü tasarımları ve tasarımcıları mathmazeil.com'da sizlerle.

Mathmazeil tarafından seçilmiş zamansız tasarımlar içeren özel koleksiyonu sizler için hayal ediyor ve üretiyoruz. Birbirinden özel ceketler, gömlekler ve elbiseler “by mathmazeil” markasıyla sizlerle. Herkes gibi olmaktan vazgeçip mathmazeil olmaya hazırsan, bu koleksiyonu inceleyebilirsin.

That’s It markası, Aslıhan Akan imzası taşımaktadır. Yapılan her alışverişte kişilerin adına özel olarak tema vakfına bir adet fidan bağışında bulunmaktadır. Gece elbisesi ve günlük kullanım vintage dokularıyla dikkat çeken koleksiyon, ​ That’s It, ışıltılı ve dikkat çekici tasarımlarıyla sade ve şıklığı bir arada taşımanızı sağlıyor.

Pınar Tekgöz mathmazeil'de. Kişiye özel klasik ve elegan giyimin Eskişehir'deki markası Pınar Tekgöz ürünlerini güvenle Mathmazeil'den satın alabilirsiniz.

Başak Tunç imzası taşıyan B-Prive tasarımları, sizleri herkes olmaktan kurtarıyor. Hakan Yıldırım olmak üzere birçok moda evinde tasarım asistanlığı yapan Başak Tunç 9 yıllık iş ve okul hayatının ardından kendi markasını kurmak üzere Esmod üniversitesi- Vakko iş birliğiyle kurulan moda ve marka yönetimi alanında sertifika almıştır. Zamansız ve şık kadınlar için üretim yapan B-PRİVE’ yılda 2 koleksiyon olmak üzere kişiye özel üretim de yapmaktadır.

Kemiklerine Kadar Güzellik mottosu ile şekillendirdiği koleksiyonu, Fransa Kraliçesi Marie de Medici ve Modern zaman rahatsızlığı olan anoreksiya rahatsızlığı üzerine yapılan detaylı bir inceleme sonucu ortaya çıkardı.

 

İvana Sert, Aleyna Tilki gibi birçok ünlü isim tasarımlarını taşıdı.

Laurel Dino imzalı tasarımlar, Londra’dan sizlere ulaşıyor. Günlük kullanım ve sadeliği ön planda tutan kadınların tercihi olmakla beraber, her tasarımda rahatlığı ön planda tutuyor.

Moda sektöründe önemli bir yere sahip olan Derya Özalp; yıllar içinde tasarladıklarını, yaşanmışlıklarını ve deneyimini, kendi adı ile markasına dönüştüren çok başarılı bir kadın. Kişiye özel gömlek denince akla ilk gelen isimlerden biri olarak moda dünyasına adını yazdıran harika bir tasarımcı.

Zamansız şık tasarımlarıyla dikkat çeken marka, sade ve zarif duruşu koleksiyonlarında her sezon korumaktadır. Uygun fiyatları ve cezbedici tasarımlarıyla, mathmazeil'de.

Eylül Özyılmaz markası olan La Nue Fine Clothing, sade ve şıklığı seçen kadınların tercihi. Özellikle yaz sezonuna yönelik tasarımla birçok stilistin ve modelin tercihi olmaya devam ediyor. Tasarımlarında Kimono, bikini ve şort ağırlıklı kreasyonlara ağırlık vermektedir.

Seray Basmacı, eşsiz ve seçkin bir plaj koleksiyonu bu yaz plajda farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Farklı, minimal, modern ve benzersiz detaylarla dolu Seray Basmacı koleksiyonu Mathmazeil’de. Seray Basmacı’ya özgü keyifli, eşsiz, minimal ve keyifli detayları, koleksiyonun tüm bikini ve mayolarında hissedeceksiniz. Yazın modasını Mathmazeil ile belirleyin !

Love Street America, günlük ve farklı tasarımlarıyla özellikle renkli ve hareketli parçaları tercih eden kadınların tercihi. Uzun yıllardır Amerika da yaşayan, Beatriz Pocheko imzası taşıyor. Kıtalar ötesinden tasarımlarını mathmazeil sayesinde sizlerle buluşturuyor.

Miangi, tasarım giyimin ası kadın markası, bu sıcak mevsimin en trend kadını, miangi tasarımlarıyla sen olabilirsin. Miangi Mathmazeil'de.

ONLINE YARDIM

Bizle İletişime Geçmek Çok Kolay

@mathmazeil

İstanbul, Türkiye

 

MESLEKİ ÜRÜNLER