AVUKAT CÜBBESİ, TÜRKİYE'NİN CÜBBE ÜRETİCİSİ

Avukat cübbesi üretiminde Türkiye'nin en kaliteli cübbe üreticisi Mathmazeil, bayan avukat cübbesi ve erkek avukat cübbesi modelleriyle, avukat cübbesi nereden alınır sorusunun cevabı olmaya devam ediyor. Tüm modellerimiz üzerine isim işlemesi ve logo işlemesi gerçekleştirmekteyiz.

avukat cübbesi

549,00 TL 

Sağlıklı ve kaliteli cübbe  kumaşlarından biri olan  ipekten üretilmiştir. Zarif, özel dokusu nedeniyle en sık tercih edilen avukat cübbesi modelidir.

avukat cübbesi 3

179,00 TL

Kırışması ve solması zor olan alpaka kumaştan üretilmiştir. 18 mikrometre alpaka kumaş yününden üretilmiştir.

avukat cübbesi 5

699,00 TL

Özel yün ipliklerinden üretilen yün cübbemiz, kullanılan kumaş kalitesi açısından en üst sıralarda yer almaktadır.

avukat cübbesi 2

359,00 TL

Hassas ve ince doku yapısına sahip saten kumaştan üretilmiştir, İpliklerin sık dokusu sayesinde tende ipeksi dokunuş hissi yaratır.

avukat cübbesi 4

129,00 TL

Standart 1. kalite avukat cübbesi kumaşından üretilmiştir.

avukat cübbesi 6

839,00 TL

Keşmir keçilerinin yılda bir kez toplanabilen kaşmir yününden üretilmiştir. Kışları sıcak tutar.

 

AVUKAT CÜBBESİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

 

Mathmazeil uzun yıllardır İstanbul'da kendi üretim merkezinde Türkiye'nin her noktasına avukat cübbesi üretmektedir. Diğer tekstil ürünlerinde sahip olduğumuz kalite ve özeni mesleki avukat cübbesi tasarımlarımızda her daim korumaktayız. Online siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize kargolanmaktadır. Dilerseniz cübbelerinizi üretim merkezimizde gelip görebilir elden teslim alabilirsiniz.

 

BEDEN SEÇİM TABLOSU

Avukat cübbesi siparişlerinde aşağıda belirttiğimiz beden tablosunu kullanabilirsiniz. Sizlere en doğru bedende cübbe gönderimini sağlamak için bu yararlı tablodan destek alabilirsiniz. Her türlü sorularınız ve iletişim için bizlerle telefon, mail ve iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Mathmazeil olarak bizler için en değerli olan, yüzleri gülen mutlu müşteridir. 

İSİM ve LOGO İŞLEMESİ

 

Avukat cübbe üzerine isim işlemesini her kumaş modelimiz için gerçekleştirmekteyiz. İsim işlemesi cübbe içerisinde yer alan roba kısmına altın iplik ile yapılmaktadır. İsimlerinizin önüne unvan olarak "Av." kısaltmasını ekliyoruz. Sipariş ekranında bizlere işlememizi istediğiniz ismi belirtebilirsiniz. İsim işlemesi için üretim süremize ek olarak bir gün eklenmektedir.  

AVUKAT CÜBBESİ FİYATLARI

Tüm modellerimiz için fiyatlarımızı KDV dahildir. İsim işlemesi için 20 TL ek işlem bedeli tercihinize göre siparişiniz üzerine eklenmektedir. Tüm satışlarımız 3D Güvenli Ödeme Sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Bilgileriniz sadece sizler ve bankanız arasında kalmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir koşulda bankanız tarafından bizle paylaşılmamaktadır.

NEDEN MATHMAZEIL ?

 

Mathmazeil, müşteri memnuniyeti odaklı her daim destek anlayışı üzerine çalışmaktadır. Tüm mesleki ürünlerimiz kendi özel üretim merkezimizde yapılmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin tüm isteklerini doğru ve hızlı cevap verebilmekteyiz. Kullandığımız kumaş kalitesini her daim en üste tutmaktayız. Dikim tekniği olarak 7 nokta hassas vuruş tekniği kullanmaktayız. Bu sayede daha uzun ömürlü ürünler üretmekteyiz. Türkiye'nin her bölgesinde binlerce avukat Mathmazeil avukat cübbeleriniz kullanmaktadır. Tüm cübbe tasarımlarımız baro tarafından belirlenen tasarıma uygundur.

CÜBBENİN ANLAMI NEDİR ?

 

Cübbenin anlamını öğrenmek için sizler için hazırladığımız avukat cübbesi anlamı blog yazımızı ziyaret edebilir, avukat cübbesinin tarihten gelen geçmişini öğrenebilirsiniz.

Teknik bilgilere aşağıdaki yukarıdaki başlıklar üzerinden erişebilirsiniz. Belirtilen makale üzerinde aradığınız soruya cevap bulmazsanız, lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

ÖZEL HEDİYE CÜBBE

Adaletin şövalyeleri avukatlarımız, bizler ve haklarımız için gece gündüz demeden çalışmaktalar. Onların her daim yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve bu zorlu görevlerinde de bir an olsun yalnız bırakmamak için, farklı ve seçkin hediyenizle onları mutlu edebilirsiniz. Cübbe üzerine isim işleterek, sevdiklerinize sizler için ne kadar özel olduğunu gösterebilirsiniz. İsim işlemeli cübbenin roba kısmına altın iplik ile yapılmaktadır. İç kısımda yer almaktadır. Böylece giyildiğinde dışarıdan fark edilmez. Cübbenin dış kısmında herhangi dikiş izi ve işleme izi görünmez.

ONLINE YARDIM

Bizle İletişime Geçmek Çok Kolay

@mathmazeil

İstanbul, Türkiye

 

MESLEKİ ÜRÜNLER