top of page

Avukat Cübbesi | Türkiye'nin Cübbe Üreticisi

Avukat cübbesi üretiminde Türkiye'nin en kaliteli cübbe üreticisi Mathmazeil, bayan avukat cübbesi ve erkek avukat cübbesi modelleriyle, avukat cübbesi nereden alınır sorusunun cevabı olmaya devam ediyor. Tüm modellerimiz üzerine isim işlemesi ve logo işlemesi gerçekleştirmekteyiz.

Avukat cübbesi Fiyatları

3100,00 TL 

saf ipek avukat cübbesi

İpek avukat cübbesi, sağlıklı ve kaliteli cübbe  kumaşlarından biri olan  ipekten üretilmiştir. Zarif, özel dokusu nedeniyle en sık tercih edilen avukat cübbesi modelidir.

İpek avukat cübbesi için hazırlanan kumaşlarımız yoğun ipek elyafından oluşan özel bir karışımdan dokunmuştur. Özel dokusu sayesinde ipek kumaş, avukat cübbesinin kullanımı esnasında gerekli olan mukavemet, ergonomi ve pürüzsüz doku özelliklerini sağlamaktadır. İpek avukat cübbemizin kumaşının pürüzsüz yüzeyi sayesinde kusursuz bir görüntü sunarak bayan ve erkek müşterilerimizin kullanımı için son derece uygundur.

Yaka ve manşetlerde kullanılan bordo ve yeşil kristal saten renkli kumaşlarımız hukuk ve ceza yasalarını temsil etmektedir. Yaka içinde kullanılan dog telamız ve yakanın dış yüzeyinde kullanılan özel dokuma simli şeridimizin kalitesi, ürünün her türlü temizlik işleminde yıpranmasını geciktirmektedir.

İpek avukat cübbemiz hediye edilmek için de seçile bilinecek en özel ürünümüzdür.

1400,00 TL

saten avukat cübbesi

Saten avukat cübbesi, hassas ve ince doku yapısına sahip saten kumaştan üretilmiştir, İpliklerin sık dokusu sayesinde tende ipeksi dokunuş hissi yaratır. Saten avukat cübbesi kumaş dokusunda ki özellik nedeni ile kırışmaz özelliğini de artırmıştır.

1100,00 TL

alpaka avukat cübbesi

Alpaka avukat cübbesi, kırışması ve solması zor olan alpaka kumaştan üretilmiştir. 18 mikrometre alpaka kumaş yününden üretilmiştir. Alpaka avukat cübbemiz günlük kullanım için son derece uygundur.

Alpaka avukat cübbemiz katlama detayına dikkat edildiği ve cübbe ile birlikte hediye ettiğimiz çantası ile taşındığı sürece, hem taşıma da kolaylık, hem de min. kırışma özelliği sağlayacaktır.

Cübbelerimizin tamamında kullandığımız yaka içinde ki dog tela ve yaka dış yüzeyinde ki özel dokuma simli şeridimiz sayesinde her türlü temizlik işlemi için yıpranmayı geciktirecektir.

AVUKAT CÜBBESİ NEREDEN ALABİLİRİM ?

Avukat cübbesi nereden alabilirim

Mathmazeil uzun yıllardır İstanbul'da kendi üretim merkezinde Türkiye'nin her noktasına avukat cübbesi üretmektedir. Diğer tekstil ürünlerinde sahip olduğumuz kalite ve özeni mesleki avukat cübbesi tasarımlarımızda her daim korumaktayız. Online siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize kargolanmaktadır. Dilerseniz cübbelerinizi üretim merkezimizde gelip görebilir elden teslim alabilirsiniz. Hazırladığı cübbeleri ile size  veya hediye cübbe seçenekleriniz için çok özel seçenekler sunmaktadır. Avukat cübbesi, Türkiye'nin cübbe üreticisi olarak sizlere her daim en üst kaliteden hizmet vermekteyiz.

beden seçim tablosu

BEDEN SEÇİM TABLOSU

Avukat cübbesi siparişlerinde aşağıda belirttiğimiz beden tablosunu kullanabilirsiniz. Sizlere en doğru bedende cübbe gönderimini sağlamak için bu yararlı tablodan destek alabilirsiniz. Her türlü sorularınız ve iletişim için bizlerle telefon, mail ve iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Mathmazeil olarak bizler için en değerli olan, yüzleri gülen mutlu müşteridir. Beden tablomuz avukat cübbesi seçimlerinizde, cübbenin içine giyilecek kıyafetlerde düşünülerek ölçeklendirilmiştir.

avukat cübbesi beden tablosu

CÜBBE İÇİNE İSİM ve LOGO İŞLEMESİ

İsim logo işlemesi

Avukat cübbe üzerine isim işlemesini her kumaş modelimiz için gerçekleştirmekteyiz. İsim işlemesi cübbe içerisinde yer alan, sırtın iç kısmında olan aller parçaya altın iplik ile yapılmaktadır. İsimlerinizin önüne unvan olarak "Av." kısaltmasını ekliyoruz. Sipariş ekranında bizlere işlememizi istediğiniz ismi belirtebilirsiniz. İsim işlemesi için üretim süremize ek olarak bir gün eklenmektedir.

AVUKAT CÜBBESİ FİYATLARI

Tüm modellerimiz için fiyatlarımızı KDV dahildir. İsim işlemesi için 20 TL ek işlem bedeli tercihinize göre siparişiniz üzerine eklenmektedir. Tüm satışlarımız 3D Güvenli Ödeme Sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Bilgileriniz sadece sizler ve bankanız arasında kalmaktadır. Kart bilgileriniz hiçbir koşulda bankanız tarafından bizle paylaşılmamaktadır

AVUKAT CÜBBESİNDE NEDEN MATHMAZEIL ?

Neden Mathmazeil

Türkiye'nin cübbe üreticisi Mathmazeil, müşteri memnuniyeti odaklı her daim destek anlayışı üzerine çalışmaktadır. Tüm mesleki ürünlerimiz kendi özel üretim merkezimizde yapılmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin tüm isteklerini doğru ve hızlı cevap verebilmekteyiz. Kullandığımız kumaş kalitesini her daim en üste tutmaktayız. Dikim tekniği olarak 7 nokta hassas vuruş tekniği kullanmaktayız. Bu sayede daha uzun ömürlü ürünler üretmekteyiz. Türkiye'nin her bölgesinde binlerce avukat Mathmazeil avukat cübbeleriniz kullanmaktadır. Tüm cübbe tasarımlarımız baro tarafından belirlenen tasarıma uygundur. Avukat cübbesi, Türkiye'nin cübbe üreticisi mathmazeil'de sizler için özenle hazırlanmaktadır.

CÜBBENİN ANLAMI NEDİR ?
avukat cübbesi anlamı

Cübbenin anlamını öğrenmek için sizler için hazırladığımız avukat cübbesi anlamı blog yazımızı ziyaret edebilir, avukat cübbesinin tarihten gelen geçmişini öğrenebilirsiniz.

Teknik bilgilere aşağıdaki yukarıdaki başlıklar üzerinden erişebilirsiniz. Belirtilen makale üzerinde aradığınız soruya cevap bulmazsanız, lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

ÖZEL HEDİYE CÜBBE

Türkiye'de Adaletin şövalyeleri avukatlarımız, bizler ve haklarımız için gece gündüz demeden çalışmaktalar. Onların her daim yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve bu zorlu görevlerinde de bir an olsun yalnız bırakmamak için, farklı ve seçkin hediyenizle onları mutlu edebilirsiniz. Cübbe üzerine isim işleterek, sevdiklerinize sizler için ne kadar özel olduğunu gösterebilirsiniz. İsim işlemesi cübbenin, sırt iç kısımda ki aller parçaya altın iplik ile yapılmaktadır. İç kısımda yer almaktadır. Böylece giyildiğinde dışarıdan fark edilmez. Cübbenin dış kısmında herhangi dikiş izi ve işleme izi görünmez.

 

Cübbelerimiz özel bir katlama ile çantanıza sığmasını sağlayacak boyutta hazırlanmış hediye bir taşıma çantası ile gönderilmektedir. Bu sunum ile hediye avukat cübbeleriniz hediye sahibine seçkin bir şekilde sunulmaktadır.

AVUKAT CÜBBESİ KADIN VE ERKEK

Avukat cübbesi unisex bir üründür. Hiçbir cinsiyet, makam, görüş v.b temsil etmez. Sadece adalet savunucusudur. Avukat cübbesi, içine giyilen kıyafeti de kapatarak bu tarafsızlığını ve adil oluş duruşunu sağlamaktadır. Avukat cübbesinin unisex, bedenin bol, kollarının el başlangıç noktasına kadar uzun oluşu ve diz altına kadar uzanan cübbe boyu içine giyilen kıyafeti nerede ise tamamıyla kapatmaktadır. Bu sayede, mesleği gereği mahkemede yapılan savunma esnasında tüm izleyicilerin dikkatinin sadece yapılan savunmaya odaklanılmasının sağlaması amaçlanmaktadır.

AVUKAT CÜBBESİ NEREDE GİYİLİR?

Avukatlık kamuya hizmet veren, mesleki yemini ve mesleki kıyafeti olan nadir mesleklerdendir. Cübbe detayları 1136 sayılı kanun uyarınca zorunluluklar taşımaktadır. Avukatların tek tip cübbe giymesi kanunlar önünde ki eşitliklerini temsil eder.

 

Avukatlık cübbesi üzerinde özel simgeler taşıyan bir mesleki üniformadır. Cübbenin ana renginin siyah olması adaleti temsil ettiğini simgelemektedir. Siyah, içinde kendinden başka hiçbir renk bulundurmadığı için tarih boyunca adaleti temsil etmiştir. Cübbenin yakasında kullanılan bordo renk ceza davalarını, yaka içi ve kol ağzında ki yeşil renk ise hukuk davalarını temsil eder. Yaka üzerinde ki simli sarı şerit ise idari davaları simgelemektedir.

 

Avukatlık cübbesinin kanunlar karşısında eşitlik, adil oluş ve tarafsızlığı gösterebilmesi için model detayları da simgeler taşımaktadır. Tüm hukuk cübbelerinin tasarımında, kimseden emir almayan bağımsız ve tarafsız yargı, kimsenin önünde iliklenmesin diye düğmesiz, kamu hizmeti verdiği için de cepsiz olarak tasarlanmıştır.

 

Tüm bu kutsal simgeleri ile birlikte avukatlık cübbesi mahkemelerde giyilerek, herkesin kanunlar karşısında eşit tutulmasını sağlayarak, tarafsızlığın ve vicdanın sembolü olarak kullanılmaya devam edilecektir. 

bottom of page