top of page

RÜYADA GÖMLEK GÖRMEK

Rüyada gömlek görmek çoğunlukla hayra yorumlanır. Hüznü ve kederi aşıp  mutluluğa ve güzel günlere ulaşmayı temsil eder. Rüyada gömleğin yırtılmış olduğunu görmek parayı temsil eder. Mal varlığının artacağına ve yeni kazanç kapılarının açılacağını gösterir. Rüyada sökülmüş bir gömlek görmek yersiz sıkıntıların takıntı yapıldığı manasına gelir. Rüya sahibi kendini gereksiz sıkıntılar içinde hissediyor anlamına gelir. Rüyasında sökülmüş gömlek gören kişinin rüyası bu şekilde yorumlanabilir. Sevdiklerini sahiplenen ve kıskanan biri anlamına gelir. Rüyada temiz gömlek görmek, güzel günlere işaret eder. Kirli gömlek görmek kötü günleri temsil eder, Rüya sahibinin bir hastalık geçirebileceğinin işareti olabilir. 

Rüyada Beyaz Gömlek Giydiğini Görmek

Rüyada kısa gömlek giymek çok hayırlıdır. Güzel olaylara işaret eder. Rüyasında kısa gömlek giydiğini gören kişi yakın zamanda kara düşüncelerinden uzaklaşacaktır. Kederli olan ruh halinden kurtulacaktır. Yüzü gülmeye başlayacaktır. Hamile bir kadın rüyasında kısa gömlek görürse kız bebek sahibi olacağı gösterir

Rüyada temiz kokulu ve hoş gömlek giydiğinizi görmeniz iyiye işarettir. Sosyal ilişkilerinizde iyi gelişmeler olacağını gösterir. Maddi durumunuz hakkında güzel haberler alabilirsiniz. Rüyada ipek gömlek giymek kıdem ile alakalıdır. Yüksek makam ve mertebeye işaret eder

 

Rüyada Beyaz Gömlek Giymek

Rüyada beyaz gömlek giymek, huzura ve erdeme işaret eder. Bu konuda detaylı yorumlamamızı rüyada beyaz gömlek giymek sayfamızdan detaylı okuyabilirsiniz.

Rüyada Renkli Gömlek Giymek

Rüyanızda kırmızı gömlek giymek, şöhrete yaklaşacağınız anlamına gelir. Ünlü olmanın kapısını görebilirsiniz.

Rüyanızda sarı gömlek giymek hastalık geçireceğinizin habercisi olabilir.

Rüyada Erkeğin Gömlek Giymesi

Rüya sahibinin ruh eşi kıskanç bir karaktere sahip olduğunu işaret eder. Rüyada erkek dar bir gömlek giyiliyorsa, yakın zamanda sıkıntıya düşebilir.

bottom of page