AVUKAT CÜBBESİ 

ipek avukat cübbesi

Tüm Avukat cübbesi modellerimiz kendi üretim merkezimizde, sizin için özenle tasarlanarak baro tarafından belirlenen tasarıma uygun şekilde üretilmektedir.

avukat cübbesi kadın

Avukat Cübbesi Modelleri

Cübbe Modellerimize ve Fiyatlarımıza aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

saf_ipek_avukat_cübbesi_(1).JPG
kaşmir avukat cübbesi (4).jpg
yün avukat cübbesi (6).jpg
saten_avukat_cübbesi_(5).jpg
alpaka avukat cübbesi (3).jpg
avukat cübbesi (7).jpg

Mathmazeil Türkiye'nin en gözde ve seçkin, tasarım mağazası olarak karşınızdayız. Bünyemiz dahilinde bulundurmakta olduğumuz Avukat Cübbeleri farklı kategorilere ayrılmaktadır.

 

Bu kategoriler arasında;

 

Saf İpek Avukat Cübbesi:

Saf İpek kumaştan üretilmiş olan avukat cübbesidir.

Yün :

Bütünüyle kullanan bireyin rahatlığı üzere tasarlanmış bir üründür.Kumaş olarak %100 Yün kullanılmaktadır.

Kaşmir :

Birçok Avukatın düşünmeden tercih ettiği ve en çok satılan ürünlerimiz arasında yerini almıştır. En üst sınıf kumaş türüdür. Kış aylarında kullanılması önerilen avukat cübbesidir.

Saten :

Genel anlamda halk arasında da bilinmekte olan Saten nesnesinden yapılmıştır.

Alpaka :

Birçok alanda etkin olarak faaliyet göstermekte olan Avukatlarımızın daimi olarak gardıropların da bulunmakta olan bir ürün. Alpaka, ütü ve kullanım açısından performansı yüksek bir kumaştır.

 

Standart:

1.sınıf kumaştan üretilen standart avukat cübbesi.

 

Sitemiz dahilinde Avukat Cübbesi adına Bay ya da bayan olmak üzere detaylı bir şekilde araştırma yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyatlar ya da benzeri filtreleme özelliklerini kullanabilir, şahsınıza en uygun Avukat Cübbesini bulabilirsiniz. Dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Sitemiz Türkiye genelinde tasarımsal bağlamda son derece etkili işlere imza atmakta olup, gayet etkili bir şekilde kendisini güncelleyerek çalışmalarına devam etmektedir.

 

Avukatlık, bir çok insanın geleceğe umutla bakabilmesini sağlamak, adaleti adalet ve bu alanda gerekli çalışmaları sürekli olarak yapmak üzere oluşmuş bir meslektir. Bu alanda faaliyet gösteren birçok Avukatın gerek ülkemizde gerekse de yurt dışında görev yapmakta olsun, üstlerinde bulunmakta olan Cübbelerin temini adına son derece kaliteli kumaşlardan yapılmış olan Cübbelerin satışını gerçekleştirmek üzere e-ticaret sitemiz faaliyetlerine başlamıştır.

 

Bu alanda siz Avukatlara görevlerinizi etkin bir şekilde yerine getirirken, üzerinizde bulunan kumaşların rahatlığı ile destek sağlamayı amaçlayan yalnızca Avukat ve dahi Hakimlerin resmi kıyafetleri üzerine kurulmuş bir site olmasa da bu alanda gerekli çalışmaları büyük bir titizlikle yürütmekteyiz.

Yaşamın rahatlıkla kullanılabilecek klasik kesim avukat cübbesi modelleri, baro tarafından belirlenen tasarıma, renk ve tarzlara göre hazırlanıyor. İş kıyafetlerinizle beraber birlikte giyebileceğiniz rahat avukat cübbesi modelleri dört mevsimde son derece rahatlık sunuyor. Tüm günlerinizde kumaş pantolon ve etek üzerine giyebileceğiniz tasarımları ise şıklığınızı ve sadeliğinizi yansıtıyor. 

 

Saf ipek, kaşmir, standart avukat cübbesi tasarımlarının hepsi kaliteli kumaş ve dikkatli dikim ile hazırlıyor. Her bütçeye hitap eden Mathmazeil kadın avukat cübbesi modelleri zengin renk ve tasarım seçenekleriyle beğenileri topluyor. Hiçbir zaman modası geçmeyen ve her kombinde kullanılabilen ipek avukat cübbesi en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. 

İş günlerinin en çok kullanılan parçası klasik görünümlü kadın avukat cübbesi eteklerle ve pantolonlarla mükemmel stiller oluşturuyor. Rahat ve konforlu giyinmeyi seven, şıklığından da vazgeçemeyenlerin tercihi olan özgün tasarımlı Mathmazeil avukat cübbesi tasarımları kalitesiyle de dikkat çekiyor. İşlemeli, isim baskılı özel olarak üretiliyor. 

 

İsim ve Logo İşlemesi:

Cübbe üzerinde Roba kısmına isminizi ve dilerseniz hukuk ofisinizin logosunu + 20 TL ücret farkıyla özenle işlemekteyiz.

Dikim Tekniği:

​Ürünlerimizin dikiminde saniye 7 vuruş hassas dikim tekniği kullanılmaktadır.

Yaka malzemesinde yüksek kalite ve uzun süre şeklini koruyabilen dogtela kullanılmaktadır.

Kargo Süresi:

Ürünlerimiz  2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Ürünlerimizi dilerseniz üretim merkezimizde inceleyebilirsiniz.

.

etiket : avukat cübbesi, avukat cübbesi anlamı

ONLINE YARDIM

Bizle İletişime Geçmek Çok Kolay

@mathmazeil

İstanbul, Türkiye

 

MESLEKİ ÜRÜNLER