top of page

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek olumlu olabilecek ve aynı zamanda hoş gelişmeler yaşanacağına sinyaller verir.

Rüyada Erkek Bebek Sahibi Olmak

Sevimli ve aynı zamanda şirin bir bebek görmek hayatta bir çok dileğin gerçekleşeceğine, bebeğin sevimsiz ile birlikte huzursuz olması aksilikler, meseleler ile birlikte sıkıntılar yaşanacağına sinyaller verir. Düşte erkek bebek görmek benzer zamanda kişinin cemiyet içinde gördüğü saygıya ile birlikte itibara sinyaller verir. Belirtilen kişi toplumda yaptığı hoş işler ile birlikte insanlara karşı iyimser yaklaşımı ile çevresindeki kişiler tarafından çok sevilen ile birlikte onların gözünde büyük bir saygınlığı olan kişidir. Düş sahibinin dostları da yararlı gün dostları değil, kötü günde yanında olacağı gerçek dostlardır.

Düşte erkek bebek doğurduğunu görmek

Çok olumlu olabilecek bir rüyadır. Rüyasında erkek evlat doğurduğunu gören kişi şifa, mutluluk, huzur ile birlikte esenlik bulur. İ̇çinde bulunduğu meşakkatli şartları da gerisinde bırakır. Düşte erkek evlat doğurduğunun görülmesi kadın çocuğunun doğmasına anlamına gelebilir. Erkek evlat bazı tabircilere göre iyiye yorumlanırken bazılarına göre ise üzüntü ile birlikte acı meydana çıkaracaktır. Düşte bir kadının erkek evlat doğurduğunu görmesi ailede huzursuzluğa ile birlikte kötülüğe anlamına gelebilir. Ayrıca belirtilen kadın hasta ise ölüme anlamına gelebilir. Bir erkek düşte karısının erkek doğurduğunu görüyor ise belirtilen kadın çocuğunun dünyaya geleceğine ile birlikte olumlu olabilecek bir evlat olacağına işaret olarak görülmektedir. Bir kadının düşte erkek çocuğu doğurduğunu görmesi çok kötü bir olayın başa gelmesi ile birlikte uzun bir müddet belirtilen olay ile uğraşılması lakin sonuçta rahatlığa erme şeklinde görülmektedir.

Düşte erkek bebek emzirdiğini görmek

Rüyasında erkek bebek emzirdiğini gören kişinin çalışma hayatındaki başarı grafiği yükselir ile birlikte terfi alır. Benzer zamanda rızkı ile birlikte geliri da artar. Düşte erkek evlat emzirdiğini gören bir bayan yakında hamile kalacak ile birlikte kadın bir evlat dünyaya getirecektir. Evli ile birlikte evlat sahibi bir kadın kendi çocuğunu emzirdiğini görüyor ise o çocuğun çok başarılı olacağına ile birlikte çok olumlu olabilecek bir evlat olacağına delalet olmaktadır. Bir kadının tanımadığınız bir insanın erkek çocuğunu emzirdiğini görmesi ihanet ile birlikte düşmanlığın göstergesidir. Akrabalardan birinin sizin hakkınızda çok kötü düşüncelere sahip olduğu ile birlikte sizin kuyunuzu kazmaya çalıştığının göstergesidir. Benzer zamanda siz üzüldüğünüzde o çok sevinecektir. Ayrıca sütten kesilmiş bir çocuğu tekrar emzirdiğinizi görüyor iseniz belirtilen dünya hayatında hapse girmeye veya hastalık geçirerek uzun süre yatakta kalmaya sinyaller verir. Düşte erkek çocuğu emzirdikten sonra doymadan çocuğu sütten kesmek ise büyük bir şerre ile birlikte kötülüğe anlamına gelebilir. Çocuğunun ona yapacağı bir saygısızlığa anlamına gelebilir.

Düşte erkek bebek emzi̇rmek

Düşte erkek bebek emzirmek düşte bir kadının kendi erkek çocuğunu emzirdiğini görmesi, o çocuğun büyük mertebe ile birlikte yüksek mertebelere gelmesine, şanlı ile birlikte meşhur birisi olacağına anlamında yorumlanabilir.

Düşte bebeği kucağına alıp sevmek

Düşte bebeği kucağına alıp sevmek beklenmedik bir anda sevindirici bir ileti ya da iş fırsatı olarak tasvir edilir. Bazı alimler belirtilen rüyayı ek gelir sağlanacak bir iş olarak yorumlarken bazıları da belirtilen rüyayı eşine bağlı erkek olarak yorumlar. Bazı yorumcular ise belirtilen rüyayı eşinin sözünden çıkmayan koca olarak yorumlar.

Bu Rüyayı Arkadaşlarınla Paylaş !

bottom of page