top of page

Rüyada Gelinlik Giymek Anlamı

Rüyada gelinlik giymek, evliliğe yaklaştığınızı ya da evliliğiniz ile ilgili güzel haber alabileceğinizin göstergesidir.

Beyaz Gelinlik Görmek

Bazı ünlü rüya yorumcularına göre ise düşte gelinlik giymek tez zamanda duyulacak olumlu olabilecek bir haberdir. Belirtilen nedenle belirtilen rüyanın sahibi ayrıca beklediği bir ileti varsa kısa bir zaman içerisinde belirtilen iletisi alarak oldukça mutlu olur ve aynı zamanda hayatını yoluna koyar. Gelinlik düşleri çoğunlukla yararlı ve aynı zamanda olumlu olabilecek olarak yorulmaktadır. Evli bir kadın kendisini gelinlik giymiş olarak görse belirtilen düş o kişinin kısa bir zaman içerisinde sahip olacağı olumlu olabilecek bir evlattır.

Hoş ve aynı zamanda temiz gelinlik

Rüyanızda giydiğiniz gelinlik hoş ve aynı zamanda temizse belirtilen durumda evliliğiniz sizlere mutluluk getirecek anlamına gelir. Yeni, temiz ve aynı zamanda hoş bir gelinlik olumlu olabilecek haberlerdir. Kişinin çalışma hayatında başarılı olacağı çalışmalar yapmasına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, hususi hayatında mutluluğu yakalamasına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, aşk hayatında renkli gelişmelere ve aynı zamanda evli olmayanlar için hoş bir evliliğe anlamına gelebilir. Bazen de belirtilen düş bebek ile yorulur. Düşte hamile bir bayanın gelinlik görmesi kadın çocuğuna anlamına gelebilir.

Kara yahut kirli gelinlik

Gelinliğinizin ak dışında kara, gri yahut koyu bir renge sahip olması; kirli olması evliliğinizde yaşayacağınız bazı sorunlara yorulmaktadır. Bazen de belirtilen düş ızdıraptır. Bu duruma özel olarak çalışma hayatınızda yapacağınız bazı girişimlerden istediğiniz sonucu almamanıza, insanların tepkisini çekecek hareketlerde bulunmaya, huysuz ve aynı zamanda ahlaksız bir kadınla izdivaca veya kendisine olumlu olabilecek olmayacak teşebbüslerde bulunup vakti boşa geçirmeye anlamına gelebilir.

Rüyada evli olmayan bir kadının gelinlik görmesi

Rüyasında gelinlik gören evli olmayan bir kadın ayrıca evlenmeye ehil bir kimse ise yakında evlenir veya aşık olacağı bir kimse ile karşılaşır. Bembeyaz gelinlik mutlu, mutlu bir yuvanın; kısa gelinlik aile hayatında yaşayacağınız maddi problemlerin; uzun gelinlik uzun ve aynı zamanda olumlu olabilecek bir ömre; kabarık gelinlik giymek maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye ve aynı zamanda ferahlamaya; dar gelinlik dar bir geçime ve aynı zamanda rızkını kazanırken bazı zorluklar yaşamaya; yaşlı olmayan kadının uzun ve aynı zamanda oldukça kabarık bir gelinlik giymesi çok varlıklı, varlıklı ve aynı zamanda saygıdeğer bir kimse ile evlenmesine anlamına gelebilir.

Rüyada Gelinlik Giymek Genel Yorumu

Kişi rüyasında gelinlik giydiğini ve aynı zamanda ağladığını görüyorsa aslında belirtilen durum iyiye tasvir edilir. Düşte ağlamak gerçek hayatta sevinçle ifade edilir. Böyle bir düş gören kişinin olumlu olabilecek bir ileti alarak çok sevineceği söylenir. Rüyasında gelinlik giyerek gelin olduğunu gören kişi mutlu bir evlilik yapacak anlamına gelir. Ailesi ile mutlu mutlu bir hayat-ömür süreceği anlamını taşır. Başka yandan olumlu olabilecek, sevinçli haberler almaya, kısmetinin açık olduğuna sinyaller verir. Rüyada gelin görmek; kişinin kısmetinin açılacağına ve aynı zamanda hoş günlerin yakın olduğuna anlamına gelebilir. Düşte gelin ve aynı zamanda damadı birlikte görmek kişinin dünya ile ilgili şeylere çok kıymet verdiğine ve aynı zamanda maneviyatını hiç düşünmediğine sinyaller verir. Düşte yaşlı olmayan ve aynı zamanda hoş bir gelin görmek; kişinin helal yoldan kazanç elde edeceğine ve aynı zamanda bol kazanca anlamına gelebilir. Düşte gelinlik görmek; kişinin hayatında bazı değişiklikler yaşayacağına sinyaller verir. Düşte gelin arabası görmek; kişinin kötü giden işlerinin ani düzeleceğinin habercisidir. Düşte gelin ve aynı zamanda damadı bir arada gelin arabasında görmek; kişinin itibarının artacağının habercisidir. Kişi rüyasında kendini bir gelinle birlikte gelin arabasına binerken görürse belirtilen kişinin ticari olarak büyük bir yükseliş yaşayacağına sinyaller verir.

Bu Rüyayı Arkadaşlarınla Paylaş !

bottom of page