top of page

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek; yakın bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada bir sandığın içerisinde altın para görmek, hastalığa, sıkıntıya işarettir. Gümüş para görmek, sevince, mutluluğa yeni dostluklara yakın olduğunuzu gösterir. Birinden para almak, can sıkıcı bir ileti almaya delalet eder., Birine para vermek, birinin canını sıkacak bir sözü ona söyleyeceğinize işarettir. Herhangi bir yerde para bulmak; çok mühim olmayan bir hastalık geçirileceğine yorumlanabilir. Bir yerden para çalmak; istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Para Bulmak

Herhangi bir yerde para bulmak; çok mühim olmayan bir hastalık geçirileceğine yorumlanabilir. Bir yerden para çalmak; istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğiniz şeklinde yorumlanır.Rüyada paranızı çaldırmak,herkesten saklamaya itina gösterdiğiniz bir işin açığa çıkacağını gösterir. Rüyada para basmak; saklı bir teşebbüste bulunulacağına, kendinizi para yırtarken görmek ise; önceden başlamış olduğunuz lakin artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye anlamına gelebilir.

Rüyada Gümüş Para Bulmak

Düşte para bir kaç durumda tasvir edilir. Gümüş para olumlu olabilecek ileti, mutluluk verici sözdür. Bakır para olumlu olabilecek, uğurlu iş ve hizmetkardır. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı sözdür. Yine düşte kağıt para görmek, insanı mutlu edecek şeyler ve iyiye, sadakaya, dinen uygun olan kazanca anlamında yorumlanabilir.

İ̇çi Kağıt Para Dolu Kasa Görmek

Bir kimsenin düşte kağıt para görmesi, ilme, olumlu olabilecek evlada, salih ve menfaate çıkar. Düşte kağıt para dağıtmak, borçları ödemeye, kağıt para taşımak, kâr ve kazanca tasvir edilir. Kağıt paralar cüzdan içinde görüldüğü koşulda, düş sahibine bir giz emanet edileceğine anlamında yorumlanabilir. Gerçek olmayan kağıt para sebatsızlığa ve boş şeylerle avunmaya çıkar. İ̇çi kağıt para dolu kasa görmek, bol kazanca, zenginliğe ve bir yerden istikbal-ati mirasa; elinde kağıt para tuttuğunu veya birinden kağıt para aldığını görmek, al-sat işleri işleriyle uğraşmaya anlamında yorumlanabilir.

Rüyada Para Görmenin Genel Yorumu

Düşte kağıt para görmek; ilahi görevlerini tamamlanacağına, yakın akrabadan istikbal-ati habere, kişinin başına istikbal-ati olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, korku veren rakiplerin varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, çok hoş haberler ile dönüleceğine, sükûnet düzeyinin artacağına, bütün arzularının yerine geleceğine alamet ettiği şeklinde tasvir edilir. Düşte kâğıt para görmek, çalışma hayatında ve sosyal yaşamda belli başlı konular üzerinde çok küçük meseleler ve sıkıntılar yaşanacağına ancak daha sonra belirtilen sıkıntılardan kurtulup en kısa zamanda normal hayata dönülüp rahat bir hayat-ömür sürüleceğine işaret edilir. Ayrıca, yaşanan olumsuz durumların sonrasında sükûnet içinde yaşanacağına yorulur. Düşte kağıt para gören kişinin karşısına yakın zamanda mühim bir iş fırsatı çıkar ve ayrıca belirtilen fırsatı değerlendirirse oldukça yüksek bir başarı kazanarak büyük gelirler elde eder. Bazen de belirtilen düş kişinin yaşayacağı sıkıntılardır. Başka yandan düşte kağıt para görmekle ilgili olarak yapılan değişik bir yorumda; maddi anlamda borçlanmaya, zenginlikten sonra elden çıkacak bir miktar paraya, çalışma hayatında yaşanacak bazı zorluklara, sıkıntı çektikten sonra ferahlamaya ve kurtuluşa ermeye işaret ettiği şeklindedir. Belirtilen düş ile yapılan değişik bir yorumda ise düş sahibinin oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sevinçli bir hayat-ömür süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan dolayı kırılan kalbin onarım edileceğine, hoş bir geleceğin yaklaşmasına, hem yeni yerler göreceğine, çalışarak elde ettiği gelirin artacağına, gelirinin artacağına, sorunlarının çözüleceğine, layık olduklarına sahip olacağına tabir olunur.

Bu Rüyayı Arkadaşlarınla Paylaş !

bottom of page