top of page

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kedi görmek birden çok anlam taşımaktadır. Rüyada kedi görmek; düşmanla savaşmaya veya kişinin çocuk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek, hane halkında büyük tartışmalar oluşacağına ve olumsuzluklara yol açan kişinin varlığına, kardeşler arasında büyük anlaşmazlıklar olacağına, olayların daha fazla büyümemesi için bu kişinin hane içinden uzaklaştırılması gerektiğine işaret eder. Rüyada sarı kedi görmek, üçkağıt çeviren bir kişi ile karşı karşıya gelineceği ve bu olayı o kişiden hiç beklenmeyeceğine delalet eder. Bu kişi ile çok uğraşılacağı ve sıkı bir rekabete girdikten sonra feraha ulaşılacağı, kişinin kazdığı kuyuya kendisinin düşeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek, birtakım kimselerin size karşı olumsuz duygular beslediği ve kötü planları olduğu, fakat bu planları gerçekleştiremeyeceği anlamına gelmektedir. Rüyada yavru kedi görmek diğer bir anlamında da yardımcı vardır. Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerini kolaylaştıracak ve her zaman ona yardım eden kişilerin var olduğunu göstermektedir. Rüyada kedinin size sürtünmesi veya yanaşması, etrafınızda bulunan insanların size karşı daha olumlu ve dostça tavırlar sergileyeceği ve sizi daha fazla kabullenip, sevecekleri anlamını taşımaktadır. Rüyandaki bir kedinin görülmesi bağımsız bir ruhu, kadınsı cinsellik, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder. Aynı zamanda talihsizlik ve şanssızlığı temsil eder. Rüya sembolü, sizin bir kedi sevgilisi olup olmadığınıza bağlı olarak farklı bir öneme sahiptir. Kedi birisinin size aldatıcı veya hain olduğunu gösteriyor olabilir. Eğer kedi agresif ise, o zaman dişil yönünle ilgili problemlerin olduğunu gösterir. Eğer rüyanızdaki kediden korkarsanız, o zaman dişillerden korktuğunuzu gösterir. Rüya “kederliğin” metaforu veya “kederli” ve kötü niyetli biri olabilir. Kuyruğu olmayan bir kedi görürseniz, o zaman bağımsızlık kaybı ve özerklik eksikliği anlamına gelir. Kedinizi bulamadığınızı rüyada görmek bağımsız ruhunuzu vurgular. Özgür olmanıza izin vermeniz ve kimsenin ya da hiçbir şeyin sizi engellemesine izin vermemelisiniz. Bir kedinin ısırdığını rüyada görmek, yutkunmakta olan kadını sembolize eder. Belki de vermeden alıyor ve alıyorsunuz. Özellikle bir şey planlandığı gibi gitmediğinde, bazı korku veya hayal kırıklığı ifade ediyor olabilirsiniz. Bir kedinin hayatını kurtardığını rüyada görmek, bağımsızlığını ve gücünü geri kazandığın anlamına gelir. Bir kedinin kaşınıyor olduğunu rüyada görmek kendini tehdit altında hissettiğini gösterir. Rüyanızda kara bir kedi görmek, psişik yeteneklerinizi kullanmaktan korktuğunuzu ve sezginize inandığınızı gösterir. Kara kediyi kötülük, yıkım ve şanssızlıkla yanlış ilişkilendirebilirsin. Özellikle, kara kedi ısırıyor, size saldırıyorsa, o zaman rüya sizin sezginizin size ne söylemeye çalıştığını kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir. Artık görmezden gelemezsin. Durumla yüzleşmekten korkmayın. Beyaz bir kedi görürseniz, o zaman zor zamanları gösterir.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek, kişinin sahip olduğu mal varlığını har vurup harman savuracağını göstermektedir. Bir başka tabire göre ise bu rüyayı gören kişinin ihtiyaç sahibi birine yardım edeceğidir. Rüyayı gören kişinin etrafına güven verdiği söylenmektedir. Kişinin zaman içinde huzur ve rahata kavuşacağını gösterir. Huzur ve refah içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kedi Görmenin Genel Yorumu

Rüyada kedi görmek, kişinin çocuk sahibi olacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin etrafında düşmanlar olduğu ve belli bir süreye kadar sorunlar yaşayacağı, fakat daha sonra refaha kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kurnaz, hain, laubali ve ikiyüzlü bir erkeğe işarettir. Kişi kadın veya erkek bu kişiye dikkat etmesi faydasına olacaktır. Rüyada kedi görmek, bağımsız bir ruhu, kadınsı arzuları ve gücü temsil etmektedir. Bir kedinin bir örümceği öldürdüğünü rüyada görmek, kadınlığınızı baştan çıkarıcı ve kurnazca bir biçimde ifade etmenizi öneririm. Ölü bir kedi görmek ya da öldürülen bir kedinin sesini duymak, hayatınızın bazı bölgelerinde özerklikten ve bağımsızlığınızdan yoksun olduğunuz anlamına gelir. Alternatif olarak, rüya, kadınsı gücünüzü tanımayı reddettiğiniz anlamına gelir. Rüyanızda oynayan kedileri görmek, dolandırıcılık doğanızla ilgilidir. Oynak tarafını göstermen gerek. Yeşil çivili bir kediyi görmek kıskançlığın anlamlı ilişkiler kurmanızı engellediğini gösteriyor. Mesafenizi bir durumdan veya ilişkiden uzak tutuyorsunuz. Bir kedinin vücudu veya bacakları olmadan rüya görmesi sınırlı bir bağımsızlığı sembolize eder. İstediğinizi yapmak için özgür olduğunuzu düşünerek yanlış yönlendiriliyorsunuz.

Rüyanızda İkiz Kedi Görmek

Rüyanızda ikiz kedi görmek, kendi ihtiyaçlarınızı başkalarının ihtiyaçları ile dengelemeniz gerektiği anlamına gelir. Kendine dikkat etmeyi unutma ve başkaları için her zaman endişelenme. Bir evde dolaşıp dolaşan binlerce kediyi rüyada görmek, yaşamınızdaki yön eksikliğini gösterir. Hayatında, önemli olanın görüşünü kaybettiğin için çok fazla şey oluyor. İki başlı bir kedi hayal ederseniz, kararsızlık anlamına gelir; Bir şey hakkında karar veremezsin. Alternatif olarak, rüya aynı zamanda çevrenizden kolayca rahatsız olduğunuz anlamına da gelebilir.

Bu Rüyayı Arkadaşlarınla Paylaş !

bottom of page