top of page

Rüyada Ünlü Birini Görmek

Rüyada ünlü birini görmek; sosyal hayatta sözünün geçeceği anlamına gelir. Hayatının yeniden yoluna gireceği ve mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Biri Olmak

Düşte kendisinin meşhur biri olduğunu görmek iyiye yorulmaz ve kişinin hedeflerine, yapmak istediklerine ulaşamayacağı anlamına gelir. Rüyasında meşhur bir şarkıcıyı gören kişi, ev değişikliği yaparak kendisine mutluluk getirecek yeni bir yol seçecektir diye tasvir edilir. Meşhur biriyle evlenmek, olumsuz durumların çok yakın bir vakit içinde alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, işlerin çok yararlı bir durum alacağına, alınacak sevinçli ve hoş haberler sayesinde iş dünyasında çok yararlı bir noktaya gelineceğine, bazı sanatsal çalışmalara imza atılacağına ve insanlar tarafından el üstünde tutulan bir kişi olunacağına yorulur. Meşhur biriyle ilişkiye girmek, çalışma hayatını kötü etkileyen bir durumdan yakın bir vakit içinde kurtulmaya, ferahlığa çıkmaya, iş konusunda bir tanıdığa ya da bir akrabaya muavin olmaya, eşle çok mutlu bir hayat-ömür sürmeye ve kötülük yapabilecek herkesi hem aile hayatından hem iş hayatından uzaklaştırmaya alamettir.

Düşte meşhur bir erkek sanatçı görmek

Karıştığı bir olaydan dolayı özgürlüğünü yitirmiş olan bir kişinin hapisten çıkacağına, yeni bir arkadaş topluluğuna girileceğine, maddi ve manevi açıdan çok yararlı bir konuma gelineceğine, karşılaşılan bütün kötülüklerin üstesinden edilecek dualar sayesinde gelineceğine ve anne baba için çok büyük bir önem taşıyan bir şeye imza atılacağına işaret edecektir. Meşhur biriyle yakın arkadaş olmak, saygı ve sevgi gösterilen bir kişinin bunlara karşılık vereceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir dönemin geride kalacağına, kısa zamanda çok büyük başarılara ulaşılacağına ve kardeşler arasında çok büyük bir dayanışma oluşacağına tasvir edilir.

Düşte Meşhur Birine Sarılmak

Uzun bir vakit evvel yapılan bir hatanın bir durumda telafi edileceğine, verilen emeklerin çok büyük verim sağlayacağına, kötü kişilerin açtığı sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, korkulu rüyaların sona ereceğine, yeni bir haneye kavuşulacağına ve aydınlık günler yaşanacağına yorulur. Meşhur birisiyle sevişmek, epey bir süreden beri gurbette yaşayan bir kişinin yuvasına döneceğine, işlerin yakın bir vakit içinde yoluna gireceğine, kırılan kalplerin onarılacağına, düş edilen bir çok şeye kavuşulacağına ve eş, arkadaş ve akrabaların vereceği destek sayesinde üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine alamettir.

Meşhur bir ses sanatçısı görmek

Düşte meşhur bir ses sanatçısı görmek bir yakınınızdan evcil bir hayvan armağan alacağınıza, meşhur ses sanatçısı ile şarkı söylediğinizi görmek, sokağınızda yada evinizin civarında yaşayan bir hayvanı evinizde besleyeceğinize işaret edecektir.

Meşhur biriyle aş yediğinizi görmek

Düşte meşhur biriyle aş yediğini gören kişi, gereksinim sahibi bir kimsenin karnını doyurup hayır duası alır. Düşte meşhur biriyle evlenmek, evcil bir hayvan alıp besleyeceğinize işaret edecektir.Düşte meşhur bir kimseyi görmek, hayvan beslemeye, bir yoksula sahip çıkmaya, korumaya ve korunmaya işaret edecektir. Rüyada görülen meşhur kişinin yaptığı işi ne ise, sizin o konuda eksik olduğunuza ve desteklenmeye ihtiyacınız olduğuna işaret edecektir. Ünlü bir futbolcu görmek sağlıkla alakalı eksiklere, meşhur bir avukat görmek kanun ve nizamlarla alakalı eksiklerinize, meşhur bir din adamı görmek manevi eksiklikleriniz sinyaller verir.

Bu Rüyayı Arkadaşlarınla Paylaş !

bottom of page