2019 Bikini Modelleri

2019 Yılının En özel Tasarım Bikini Modelleri sadece Mathmaziel'de. Herkes gibi olmaktan sıkılmadın mı ? Bu yaz ışıltınla güneşin önüne geçmenin tam sırası.

Kiremit Bikini - Ascelia

Kiremit Bikini Ascelia, Sınırlı sayıda üretilen özel bir üründür. Kolay kurur. Tasarım Seray Basmacı imzasını taşımaktadır. Kiremit bikini modelleri arasında dikkat çeken seçkin bir parçadır.

 

Görseldeki Model Bedeni: 34

 

İtalyan Carvico Kumaş: %80 Polyamide %20 Elastane

Siyah Bikini - Lepus

Siyah Bikini Lepus, sınırlı sayıda üretilen özel bir üründür. Kolay kurur. Mermer deseni sayesinde dikkat çekici bir cazibe sağlar. Model Seray Basmacı imzasını taşımaktadır.

Görseldeki Manken Bedeni: 34

İtalyan Carvico Kumaş: %80 Polyamide %20 Elastane

Çiçekli Bikini - Natth

Çiçekli Bikini Natth, Sınırlı sayıda üretilen özel bir üründür. Kolay kurur. Çiçek deseni sayesinde dikkat zarif, duru bir duruş sağlar. Model Seray Basmacı imzasını taşımaktadır.

Görseldeki Manken Bedeni: 34

İtalyan Carvico Kumaş: %80 Polyamide %20 Elastane

Mürdüm Bikini - Betta

Mürdüm Bikini Betta, sınırlı sayıda üretilen özel bir üründür. Kolay kurur. Mürdüm rengi asaletin rengi olarak dikkat çekmektedir. Tasarım Seray Basmacı imzasını taşımaktadır. Mürdüm bikini modelleri arasında dikkat çeken seçkin bir parçadır.

Siyah Kemerli Bikini - Auriga

Siyah Kemerli Bikini, içinde destek mevcuttur. Aksesuarları kararma paslanma yapmaz. Kolay kurur.

Sınırlı sayıda üretilen özel bir üründür.  Kemer aksesuarı sayesinde dikkat çekici bir görünüm sağlar. Ürün Seray Basmacı imzasını taşımaktadır.

Görseldeki Manken Bedeni: 34

İtalyan Carvico Kumaş: %80 Polyamide %20 Elastane

Çiçekli Bikini Modelleri

2109 yazı çiçek açtı. Her yerde çiçek elbiseler, çiçekli bluzlar, çiçekli aksesuarlar görüyoruz. Peki çiçekli modasını yakalamak için yeni neler yapabilirsiniz? Şimdi çiçekli desenlere doğru ilerleme zamanı. Çiçekli desenler 2019’ da her kumsalda ve havuzda, siz de yalnız kalmayın. Son zamanlarda çiçek desenleri hayatımıza çoğu kıyafetle girdi. Bu güzel yaz günlerinde bikini giymek dünyadaki en güzel şey değil mi? Artık çiçek açan bikinilere hem plajda hem de havuzda sık sık fırsat verin. Mathmazeil’in yeşil baskılı çiçekli bikinisi, çiçek modasının güzel bir örneği. İsterseniz kumsalda veya havuz partilerinde giyin. Çiçek desenleri moda ile sınırlı değildir. Çiçek çantaları, çiçek şapkalar, çiçek sandaletler de bu modanın güzel temsilcileridir. Böyle güzel bir moda daha fazla kullanmaya ne dersiniz? Bu post, çiçeklenme, daha geniş ve flört kalıplarını sahile götürmek için flört etmek için daha canlı. Bu etkileyici, modern ve havalı mayoyu tatilin yıldızı olarak ilan edebilirsiniz. Çiçek modasına uyum sağlamanın tek yolu elbette basılı çiçek desenleri değil. Nakış ve danteldeki çiçek detayları da bu trendin bir parçası. Özellikle şık davetiyeler için çiçek elbiseler veya aksesuarlar kullanmak çok iyi bir seçimdir. Günün ruhuna göre yaz çiçekleri her gün açık. Çiçek desenlerinin her an yazmak ve bu tatlı modaya ayak uydurmak için kullanımı kolaydır. Çiçek türünün tadını çıkarmak için Mathmazeil'in plaj koleksiyonuna göz atın.

2019 Bikini Modelleri