Kimono Modelleri

Kimono modelleri birbirinden özel tasarımlarla ve en uygun fiyatlarla mathmazeil.com''da ! Bu yazın plaj kimono modelleri için hemen mathmazeil’e !

Beyaz Kimono

Beyaz Kimono

Beyaz Kimono, özellikle sahilde mayo ve bikinilerle muhteşem bir uyum sergiliyor. Beyaz rengi ile plaj kombininizi zenginleştirilen mathmazeil kimonoları hem göz alıcı hem de zarif bir şıklık yaratıyor.

Kırmızı Kimono Etek

Kırmızı Kimono Etek

Kırmızı Kimono Etek, pilajların kraliçeleri, dikkat çekici görünmek isteyenlerin gözbebeği bir parça. İddalı büyük çerçeveli gözlüklerle beraber, kırmızı kimono etek, hayran bakışları üzerinizden aldırmayacak.

Püsküllü Beyaz Kimono

Püsküllü Beyaz Kimono

Püsküllü Beyaz Kimono, hem plajda hem de sabahlık olarak kullanılabilen bir model. Sandy kumaştan üretilmiştir. Yumuşak dokulu, kolay kırışmayan yapıya sahiptir. Türkiye'nin en özel tasarımlarının mağazası mathmazeil'de.

Siyah Kimono Etek

Siyah Kimono Etek

Siyah Kimono Etek, plajların en havalı parçalarından. Bu tarz kimonoları plajda sade takılarla kombinleyebilirsiniz. Siyah kimono etek tüm bikini ve mayo modelleriyle uyumludur. Asil duruşu sayesinde sizlere farklı bir hava katacaktır.

Siyah Uzun Kimono

Siyah Uzun Kimono

Siyah Uzun Kimono, son sezonların moda tahtından inmeyen kimonolar bu sene fazlasıyla iddialı modellerle mathmazeil'de karşınıza çıkıyor. Kimono esintisini sokaklara ve plajlara taşıyan mathmazeil hem güncel hem de etnik bir şıklık sağlıyor.

Bride Kimono

Bride Kimono

Bride Beyaz Kimono,

Düğün gününüzde hazırlık aşamasında, romantik çekimler için, bekarlığa veda plaj partilerinde çok sevilen bir ürün.

Yarı transparandır.

Kuşağı satendir.

Less is Fine tasarımı olarak mathmazeil.com'da.

Pembe Kimono

Pembe Kimono

Pembe Kimono, Şifon kumaştan üretilmiştir. Hem plajda hem de şortların üzerine tunik olarak kullanılabilen şık bir tasarımdır. mathmazeil.com güvencesiye hemen satın alabilirsiniz.

Siyah Kimono

Siyah Kimono

Siyah Kimono, inceltilmiş kadife kumaştan üretilmiştir. Yaz günlerinin vazgeçilmez ürünü la nue fine clothing imzası taşımaktadır. Kullanım kolaylığı ve kumaş kalitesiyle yaz modellerimiz arasında en fazla tercih edilen ürünlerimizden biridir.

 

Siyah kimono ürünümüzü mathmazeil güvencesiyle satın alabilirsiniz.

 

Siyah Kısa Kimono

Siyah Kısa Kimono

Siyah Kısa Kimono, plaj dışında şortlarla beraber kullanılarak şık bir görünüm kazandırıyor. Kısa kimonoları büstiyer ve jean şortlarla gündüzden geceye her daim tercih edebilirsiniz. by Mathmazeil tasarımı olarak sizlerle.

Kimono'nun Tarihi

Kimono Japon’ların geleneksel bir giyisisidir. Kelimenin tam anlamıyla "giymek için bir şey" (ki "giymek" ve mono "şey") anlamına gelen "kimono", zamanla plajların ve yaz mevsimlerinin vazgeçilmez parçası olarak hayatımıza girmiştir. Geleneksel kimono T şeklinde, düz çizgili formda giyilir, böylece etek ayak bileğine bağlanır, yakalar ve uzun, geniş kollar bulunur. Kimono her zaman sol tarafta sağda olacak şekilde) ve sırtına bağlanmış bir obi adı verilen bir kanatla sabitlenerek vücuda sarılır. Kimono genellikle geleneksel ayakkabılarla (özellikle zōri veya geta) ve yarı parmaklı çoraplarla (tabi) giyilir.

Kimono Modelleri

Kimono Modelleri Hakkında

Batı kıyafeti şimdi çağdaş Japonya'da norm olmasına rağmen, kimono modası hala özel durumlarda giyiliyor. Modern Japon şehirlerinde, kimono giymenin daha ince noktalarında yerli Japonca yetiştiren okullar var. Obi'yi bağlamanın karmaşık yollarının yanı sıra kimonoyu kaplamanın, içinde yürümenin ve renk ve desenleri seçmenin ve birleştirmenin ince yollarını öğretiyorlar. Kimono modası yine de kullanıcının özel zevkini ve aynı zamanda mülkiyet veya sosyal anlayışı ifade eder. Kimono modası her gün giyilebilir, insanların modern kıyafetler giyer gibi giyebileceği bir şeydir, kostümlerini hissettiren bir şey değil.Denizaşırı ülkelerden çok sayıda insan hala kimonoların Japon yaşamının gerekli bir parçası olduğuna inanıyor. Bununla birlikte, modern yaşamlarda, her gün yalnızca birkaç kişi kimono giyer ve birçok kişi kimono giymeyi bile bilmez. Bugünlerde kimonoyu sadece düğün töreni gibi resmi durumlarda giyerler. Kimono, günümüzde modern Japonlar için özel kıyafetler haline geldi. Öyleyse, Japonlar neden günlük yaşamda kimono giymeyi bıraktılar? Kimono insanlar tarafından kaçınıldı çünkü modern giysilerle karşılaştırmak bir zaman aldı ve giyerken taşımak zordu. Modern pembe kimono modası Ancak bu durum değişmiştir. Japon gençler, Japonya'nın (“Japonya patlaması”) diğer ülkelerden artan ilgisi nedeniyle Japon geleneksel kültürüne ilgi duymaya başladılar. Bu nedenle genç geleneksel kimonoya moda olarak daha fazla dikkat etmeye başladı. İki bayan modern kimono moda giymiş. Şu anda batı tadı eşyalar ile kimono giydirme aralarında stil haline geldi. Şaşırtıcı bir şekilde, bu stil Meiji döneminde doğdu (bundan 100 yıl sonra). O zamanlar Japon hükümeti, ülkenin dünyaya açılması nedeniyle batı kültürünü kabul etmeye başladı. Bu nedenle, batı kültürü, Japon yaşam tarzına süzülmüştü. Meiji dönemi ortasında denizaşırı botlar ithal edildikten sonra insanlar kimono ile bot giymeye başladı. Modern Japonya'da, bu tarz üniversite kız öğrenciler için çok popüler. Mezuniyet töreninde birçok öğrenci bu stili seçiyor. Yetişkin törenlerinde modern kimono modası yapan kadınlar. Kimonoları ve şapkaları birleştiren modern bir moda. Batı kültürü artık modern gençler için artık özel değil. Bu nedenle genç insanlar geleneksel eşyaları kimono olarak serin ve şık görüyorlar. Kimono, batı kıyafetlerinin sahip olmadığı özgün bir tasarıma sahip. Bu yüzden kimono modasını en sevdikleri eşyalarla düzenlemeleri için eğleniyorlar. Modern kimono moda giymiş bir kadın. Ancak, taze moda fikri her zaman trend yapar. Ve daha yeni kimono modası gençler tarafından doğacak. Kimono, alışılmadık bir şekilde insanlara daha yakın olacak.