top of page

ERKENCİ KUŞ

Erkenci Kuş dizi kıyafetlerini inceleyebilirsiniz. Dizi bölümlerinde kullanılan kıyafetleri Mathmazeil seçkin tasarımcı sayfalarında bulabilirsiniz.

 • Mathmazeil Instagram
 • Mathmazeil Facebook
 • Mathmazeil Twitter
 • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete dizisinde Can Yaman , Öznür Serçeler gibi muazzam oyuncuların büründükleri roller  bizleri yer  yer güldürüp kimi zaman ağlatıyor., Duyguların iletişiminde etkili olan dizi kıyafetleri, Mathmazeil ile birlikte seyirciye ulaşıyor.

 Stilistler tarafından tercih edilen özel tasarım elbiseler,  muhteşem gömlekler ve o harika etekler Mathmazeil tasarımcıları tarafından sizler için tasarlanıyor. Bu özel ürünleri mathmazeil güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Erkenci Kuş dizi kıyafetleri ürünlerini incelemek için bölüm sayfalarına gidiniz.

Erkenci Kuş 34.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 34.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 34. Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Erkenci Kuş dizi kıyafetleri ve ünlü simaların çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

Dizinin Konusu

Star TV’de yaz dizisi olarak başlayan romantik komedi tadındaki Erkenci Kuş yaz-kış döneminin iddialı dizileri arasında olmaya devam ediyor. Ekranlara gelen ilk bölümünden itibaren izleyenler tarafından büyük beğeni görüyor.

Gelelim dizinin konusuna; Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)'ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana geliyor.

Sanem'in babası, Nihat'ın bakkal dükkanı vardır. Sanem, ablası Lale'nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te eleman arandığını duyunca iş başvurusu yapıyor ve dizideki tüm gelişmeler ondan sonra başlıyor.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu vardır; Can ve Emre. Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini karmaşık olayların içinde buluyor. Can Yaman'ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit'le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü ve hızını değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının hareketinden uzak, doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem'le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

Heyecanlı ve sürükleyici hikayesi ile izleyiciyi etkisi altına alıyor. Erkenci Kuş cumartesi akşamı 20:00’de Star TV’de.

Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri Mathmazeil Türkiye'nin En Seçkin Tasarım Giyim Mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

Dizi Oyuncuları ve Künye

Yapım : Gold Film
Yapımcı: Faruk Turgut
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Aslı Zengin - Banu Zengin Tak

 • İlk kuş serisinin konusu, oyuncu ve karakterleri şöyle: Sanem sabahları birkaç saatini babasının marketinde çalışarak geçiriyor, bütün gününü hayal edip kitap üzerinde çalışarak geçiriyor ve hayatından son derece memnun. Ailesi, düzgün bir iş bulamazsa, evlenmesi gerektiğini söyleyene kadar! Sanem, kız kardeşinin iş yerinde çalışmak zorunda. Rüyalarında kucakladığı, orada olmasını bekleyen büyük sevginin farkında değil ve kendisi ile kurduğu tuzağın bir parçası haline geliyor.
  Sanem Aydın (Demet Özdemir) Hayalperest, zeki ve deliyle dolu. En büyük hayali Galapagos'ta yazar olmak ve yerleşmek. Başı belada bir usta. Genellikle düşünmeden iki kez hareket eder.

 • Divit Can (Can Yaman) ”30 dakika içinde kendini bırakamayacağın bir hayat kur.” Can'ın sloganı. Su topu oynardı, birinci sınıf bir fotoğrafçıydı, evin ağabeyi, Aziz beyin aslanının oğluydu.

 • Leyla Aydın (Öznur Serçeler) Sanem'in kız kardeşi. Mevkibe'nin öğrencisi, ailesinin de gurur kaynağıdır. Kararlı, hırslı bir genç kadın. En büyük hayali başarılı bir iş kadını olmaktır.

 • Mevkibe Aydın (Özlem Tokaslan) Sanem ve Leyla'nın annesi San mahallenin suçlu kadınlarından biri. İyi bir anne ama kızlar arasında bir ayrım yapıyor. En büyük kızı Leyla'nın yapamadığını yapabileceğini düşünüyor.

 • Nihat Aydın (Berat Yenilmez) Sanem ve Leyla'nın babası. 40 yıllık bakkal. Hırslı biri değil, hayatı boyunca kendi yağında kavruldu. İlkelerinden ödün vermeyen, sevgi dolu, dürüst, sakin bir adam.

 • Emre Divit (Birand Tunca) Küçük kardeşi Canands. Ajansın finans tarafının başı. Aile işinde çalışmaktan mutlu olan gerçek bir plaza insanı. Sağlıklı beslenme, yapay havalandırmalı ortamlar, trend spor, takım elbise giymek, rahat anlayışlı ve çok lüks hayatlar.

 • Aylin Yüksel (Sevcan Yaşar) Emre'nin gizli bir aşığı. Bakımlı, yüksek cinsiyetli bir kadın. İş konusunda çok hırslı, gerekirse dünyayı yak, hatta aşkı bile ...

 • Muzaffer Kaya - Zeberbet (Cihan Ercan) Sanem'e kendini tanıdığı sürece aşık. Zebercet duygusal ama duygusal olarak ifade edicidir. Dededen, babadan mülk kirasıyla yaşıyorlar. Annesi Aysun'a çok bağlı.

 • Deren Keskin (Tuğçe Kumral) Başarılı, hırslı bir reklam dünyası kadını y Ajansın yaratıcısı Aziz Bey'in en güvenilir elemanıdır. Babasıyla yurtdışında okuyan, şık, şık ve havalı bir kadın.

 • Cengiz Özdemir - Ceycey (Anıl Çelik) Ajansın en renkli olanı. Asıl adı Cengiz, fakat herkes ona Ceycey diyor. Keşfedilmemiş bir estetik tadı var, barınağa dayanamıyor. Her şeyin en iyisi nerede, ne yenir, ne içilir. Keskin dil.

 • Güliz Yıldırım (Sibel Şişman) Ajansta bir sekreter. Şirket hakkında her şeyi biliyor. Söylentiyi sevmesine rağmen, işinde o kadar iyi ki ajansın vazgeçilmez bir unsuru. Eğlenceli, meraklı, davetkar, davetkar, neşeli kız.

 • Osman Işık (Ali Yağcı) Ayhan'ın kardeşi. Mahallenin kasabı ve en yakışıklısı; Kızlar kapıda kuyruklu ama patronu Leyla ’Ley'li bir huylu, sevgisi olan bir gurme var, genellikle evde yemek yiyen Ayhan. O yerel bir delikanlı.

 • Ayhan Işık (Ceren Taşçı) Sanem'in en iyi arkadaşı arkadaşı deli, zihin dolu, ama bir dünya kızı. Açık fikirli, yenilikçi, neşeli meden Ayhan her zaman yeni projeler arıyor, bir hafta boyunca yogi olmaya karar verirse, bir sonraki hafta bilmeden bir uygulama tasarlamaya başlayabilir.

 • Metin (Tuan Tunalı) Can, Galatasaray Lisesi'ne çok yakın bir arkadaş. Metin'in ailesi iyi değil. Üniversitede burslu okudu. Şimdiki yerine kendi çabası ve isteği ile geldi. Akıllı, düzgün bir adam. Çok iş hırsı. Fikr-i Harika firmasının avukatı. Deren'den hoşlanıyor, ancak uzun zamandan beri Deren ile diyalog kurmuyor. Sevgi talihsizliği zaten biraz.

bottom of page