top of page
  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

KARDEŞ ÇOCUKLARI

Kardeş Çocukları dizi kıyafetlerini inceleyebilirsiniz. Dizi bölümlerinde kullanılan kıyafetleri Mathmazeil seçkin tasarımcı sayfalarında bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Kardeş Çocukları dizisinde Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu,  Afra Saraçoğlu gibi harika oyuncuların oynadıkları roller ruhumuza işlerken, bu duyguların bizlere geçmesinde etkili olan dizi kıyafetleri Mathmazeil ile birlikte seyirciye ulaşıyor.

 Stilistler tarafından tercih edilen özel tasarım elbiseler,  muhteşem gömlekler ve o harika etekler Mathmazeil tasarımcılarının ellerinden ve yüreklerinden çıkıyor. Tüm bu ürünleri tasarımcı sayfalarımızdan satın alabilirsiniz.

Kardeş çocukları dizi kıyafetleri ürünlerini incelemek için bölüm sayfalarına gidiniz.

Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

 Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Dizi kıyafetleri ve ünlü simaların çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

Dizinin Konusu

Kadına şiddet konusunun işlendiği dizide Ümran ve Umay isimlerini taşıyan iki kardeşin epey zaman ayrı kalmaları sonrası garip tesadüflerle tekrar karşılaşırlar. Ümran’ın çocukluk aşkı zengin ve ünlü bir doktordur. Umay geçmişte köyde yaşamış ancak sonra zengin bir yaşam sürmektedir. Zengin bir mimar olan Refik ile yollarını birleştirmiştir. Refik’in 22 yaşında Volkan isminde çekici bir oğlu vardır.

 

Dizi de Ümranın büyük sırlarıyla karşılaşıyor olacağız. Dizinin vurguladığı tema, evlatlar annelerinin sınavıdır.

Kardeş Çocukları Dizi Kıyafetleri Mathmazeil Türkiye'nin En Seçkin Tasarım Giyim Mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

Dizi Oyuncuları ve Künye

Yapım: Gold Film 
Yapımcı: Faruk Turgut
Yönetmen: Faruk Teber
Senarist: Sırma Yanık

Yıldırım Saner - Mehmet Aslantuğ

25 Eylül 1961 doğumlu Mehmet Aslantuğ, bir Türk aktör, yönetmen, yapımcı ve senaryo yazarıdır. Altın Ödül Ödülü, Altın Amaç Ödülü, üç Altın Portakal Ödülü ve dört Altın Kelebek Ödülü aldı. 1996 yılında Aslantuğ, Miss Türkiye 1993 güzelii Arzum Onan ile evlendi. Aslantuğ ve Onan'ın bir oğlu var.

 

Aslantuğ, 1961'de Çerkes kökenli bir ailenin çocuğudur. 1981'den bu yana 30'dan fazla film ve televizyon programında yer aldı. 1997 Cannes Film Festivali'nde Un Certain Regard bölümünde gösterilmiş olan Akrebin Yolculuğu'nda başrol oynadı.

Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım Saner’i canlandıracak Aslantuğ, her zamanki kaliteli ve etkili oyunculuğuyla diziyi üst sıralara çıkarıyor.

Ayça Bingöl - Ümran

1975 yılı İstanbul doğumludur. Ayça Bingöl 2001 yılında Ali Gökmen Altuğ ile evlenmiştir. 2 çocuk sahibidir. Leyla ve Aylin adında 2 adet kızı vardır. İstanbul üniversitesi konservatuar mezunu olan Ayça, ilk tiyatro oyuncusu olarak karşımıza çıkmıştır. Kardeş çocukları dizisinde Ümran karakterini canlandırmaktadır.

Nur Fettahoğlu - Umay

Aşkı Memnu ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerle kalbimizi fetheden Nur bu sefer Umay karakteri ile karşımıza çıkmaktadır.

Afra Saraçoğlu - Hayat

1997 doğumlu güzel oyuncu, daha önce bir çok dizide başrol oynayarak kariyerine harika bir başlangıç yapmıştır. Bu sefer karşımıza Hayat karakteri olarak çıkacaktır.

bottom of page