top of page

KUZGUN

Kuzgun dizi kıyafetlerini inceleyebilirsiniz. Dizi bölümlerinde kullanılan kıyafetleri Mathmazeil seçkin tasarımcı sayfalarında bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Kuzgun dizisinde Dila ve Kuzgunun aşklarındaki heyecanı göz kırpmadan izlerken, onların giydikleri kıyafetleri mathmazeil ile satın alabilirsiniz.

 Stilistler tarafından tercih edilen özel tasarım elbiseler,  muhteşem gömlekler ve o harika etekler Mathmazeil tasarımcılarının ellerinden ve yüreklerinden çıkıyor. Tüm bu ürünleri tasarımcı sayfalarımızdan satın alabilirsiniz.

Kuzgun dizi kıyafetleri ürünlerini incelemek için bölüm sayfalarına gidiniz.

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Kuzgun dizi kıyafetleri ve ünlü oyuncuların ve modellerin çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

Kuzgun 5.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 5.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 5.Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Kuzgun dizi kıyafetleri ve ünlü oyuncuların ve modellerin çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

Dizinin Konusu

Ay Yapı'nın yeni serisi tüm Kuzgun'un çekimleri tam hızıyla devam ediyor. Hikaye İstanbul'da gerçekleşti ve ilk iki hafta çekim Kapadokya bölgesinde gerçekleşti.

 

Oyuncular; . Kuzgun'un kadrosu ve Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan ve Levent Ülgen gibi usta oyuncular arasında. Kuzgun. Bahadır İnce'nin yönettiği Kuzgun, senaryoyu Burcu Görgün Toptaş ve uluslararası Emmy Ödüllü Uluslararası Kara Sevda serisini de yazan Özlem Yılmaz'ı yazıyor.

 

Sevgi, intikam ve bir aşk hikayesi serisinde, Barış Arduç ini Kuzgun’ ve Burcu Biricik, silah Dila silah karakterlerini canlandırıyor.

.

Kuzgun Dizi Kıyafetleri Mathmazeil Türkiye'nin En Seçkin Tasarım Giyim Mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

Dizi Oyuncuları ve Künye

Yapım: Ay Yapım 
Yapımcı: Kerem Çatay,Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senarist: Burcu Görgün Toptaş, Özlem Yılmaz

Televizyon ekranlarında diziler derecelendirmeli bir canavar tarafından dövülürken, yenileri geliyor. Kuzgun serisi bu akşam saat 20: 00'de ilk kez gösterilecek. Başroller Burcu Biricik ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç. Hayranlar Kuzgun serisinin konusu, oyuncuları ve karakterleri hakkında merak ediyorlar. Televizyon ekranlarında diziler derecelendirmeli bir canavar tarafından dövülürken, yenileri geliyor. Televizyon ekranlarında diziler derecelendirmeli bir canavar tarafından dövülürken, yenileri geliyor. Kuzgun serisi bu akşam saat 20: 00'de ilk kez gösterilecek. Başroller Burcu Biricik ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç. Hayranlar Kuzgun serisinin konusu, oyuncuları ve karakterleri hakkında merak ediyorlar. Kuzgun serisi ile ilgili tüm detaylar ...

Kuzgun serisi ekranın macerasına başladı bu akşam kalbindeki terk edilmenin acısı başladı Kuzgun kalbi Star TV'de yayınlanacak. Pel Kuzgun ini serisi, Bahadır İnce'nin yönettiği, Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz'ın yönettiği Kerem Çatay-Pelin Diştaş tarafından üretildi.

Kuzgun serisi hakkında bilmek istediğiniz tüm detaylar aşağıdadır.

 

Kuzgun terk edildi. “Serinin ilk bölümünün sözlerinde, çarpıcı görüntüler var. Aksiyon sahnelerinin heyecanı artırdığı sunumda, Dila'nın sözleri 'Size Kuzgun'a borçlu bir borç borçluyum, Kuzgun ve Dila arasında ne olacağı konusunda merak uyandırıyor.

 

Kuzgun Nerede Çekiliyor

Serinin ilk iki haftasında Kapadokya bölgesinde İstanbul'da yapılacak.

 

 

KUZGUN'UN OYUNCULARI

Barış Arduç ve Burcu Biricik'in başrol oynadığı Kuzgun takımı; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler. Barış Arduç ve Burcu Biricik'in yapıtlarından Dila karakterlerinin Top Kuzgun Gür’ün yapımı Kerem Çatay-Pelin Diştaş, yapımcılığını Bahadır İnce ve senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yaptı.

KUZGUN'DA KİM VAR?

 

Kuzgun (Barış Arduç)

Sekiz yaşındayken, sokaklarla tanıştı ve dünyanın sert ve karanlık tarafını gördü. Sokakta hayatta kalmayı öğrendi. Fakat bu sebeple, saflığını, kalbini ve duygularını derinden kucaklayan bir adam oldu. Kuzgun Dila'yla karşılaştığında, intikam ve yükseliş yolculuğu başlayacak. Bununla birlikte, Kuzgun'un yıllarca göremediği aile ve Dila'nın ona hatırlatacağı yürek, planları ve geleceklerinde değişiklikler yaratacaktır.

 

 

Dila (Burcu Biricik)

Dila'nın en büyük travması Kuzgun ‘un çocukken ortadan kaybolması ve birkaç yıl sonra annesinin kaybedilmesi olmuştur. Annesinin ölümünden hemen sonra, babası Rıfat, okumak ve başlamak için Londra'ya Dila'yı gönderir. Uzun yıllar yurtdışında yaşadıktan sonra İstanbul'a döndü ve kendi hukuk bürosunu kurdu. Kuzgun'un gelmesiyle Dila'nın pişmanlıkları, pişmanlık ve suçlu gerçekleri değişecek; Kuzgun'un varlığında farklı ve hatta daha tehlikeli bir dönem olacak.

 

 

Derviş (Settar Tanrıçası)

Kıyafeti tarzı ve tutumu olan büyülü bir adam. Ceplerinde hiçbir şey yok. Başı yanına koşuyor. Ama bu kapı neyin açılacağını çok iyi biliyor. Derviş ”sokak kulağı ve silahı Kuzgun'un silahıdır.

 

 

Meryem (Hatice Aslan)

Oğlu Kuzgun'un kaybı, Mary'nin en büyük acısıydı ve içgüdüsel olarak Kuzgun'un yaşadığını ve bir gün beklediğini hissetti. Kuzgun'un yıllarca geri gelmesini beklediğini anlaması için bahçeyi her zaman açık bırakır. En büyük korku Kumru ve Kartal'a zarar gelmesi olasılığıdır. Kuzgun geri döndüğünde, sabırla sebat edecekti, oğlu için kendisini affetmeye çalışacak ve kırılmaz bir enerjiye sahip olacak.

 

Rifat (Levent Ülgen)

Eski polis Bir uyuşturucu satıcısı tarafından gerçekleştirilen bir operasyonda, rüşvet ve müteakip ortaklığı zenginleşti ve atladı. Görünür dünyada yasal bir lojistik şirketi var. Ancak yıllar geçtikçe, karanlık dünya köşe adamlarından biri haline geldi. En büyük güçsüzlüğü ve özlemi olan kızı Dila, ailesinin en önemli değeridir.

bottom of page