top of page

Kuzgun 5.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 5.Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Kuzgun dizi kıyafetleri ve ünlü oyuncuların ve modellerin çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Mathmazeil birçok ünlü tasarımcıyla birlikte dizi ve filmlerde tercih edilen dizi kıyafetlerinin satışını yapmaktadır. Tasarımcılarımızı inceleyerek aradığınız ve beğendiğiniz ürünü bulabilirsiniz. Birçok dizi kıyafeti ve özel tasarım elbiseler online mağazamızda yer almaktadır. Kuzgun Star TV’de ekranlarda gösterimdeyken, Instagram sayfamızdan ürünlerimizi takip edebilirsiniz.

Kuzgun 5.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 5.Bölüm Dizi Özeti

Bora’nın, babasını Kuzgun ‘un vurduğunu öğrendiği an, Kuzgun ile Bora kavgasının başladığı zamandır. Bundan böyle kimse huzurlu değil. Bora entrikalarına başlamıştır. Kuzgun, Bora’nın planını fark eder. Büyük bir kumar oynamaya and içer. Kumarın bir ucunda özgürlüğü, diğer ucunda hapishane vardır. Rıfat ile ortak çalışmaya başlayan Bora'ya cevaben Kuzgun, bıçağı ile Rıfat'ın Bora'yı kontrol altında tutmasını sağlayacak bir teklifte bulundu. Bora, Kuzguna karşı verdiği mücadeleyi daha da şiddetlendiriyor ve hem Mary hem de Kuzgun için harika bir tuzak kuruyor. Meryem'i oyuna getiren Bora, hayatını Kuzgun ‘un çok kritik kararına bırakıyor. Ancak Kuzgun ‘un Bora'nın acımasız planı hakkında hiçbir fikri yok ve Mary şimdi ölümle karşı karşıya. Öte yandan Dila, Kuzgun ‘un katil olduğunu öğrenerek sarsıldı; Ve şimdi, hem Kuzgun hem de Dilan’ın kararları ve kararları herkesin hayatını derinden etkileyecek ve bu büyük savaşın akışını değiştirecek. Ender onları görüyor.

Kuzgun 5.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 5. Bölüm Dizi Son Gelişmeler

Kuzgun ayrıca yaralı Rıfat’ı alır ve olay yerinden hızla uzaklaşır. Bununla birlikte, çok önemli bir kanıt ve görgü tanıklarını geride bıraktılar. Şeref’in vurulduğu haberi yakında Bora’ya varacaktı. Dila, bu haberi yapmak zorunda olduğu restoranda da öğrenir ve tavırlarını hiç beğenmemiş olsa da Bora'yı yalnız bırakmaz. Kartal, Kuzgun ‘un ağabeyi olduğunu öğrenir, gelir ve mahallenin önünde yıllarca özlem çeker. Meryem ayrıca bu anlara tanık olur ve gizlice Kuzgun ‘un tepkisini takip eder. Kumru ayrıca Kuzgun ‘un önünde belirir ve garajdaki ateşle bir ilgisi olup olmadığını sorar. Cevap şok oldu. Dila ve Mary arasında yıllar sonra büyük bir çatışma olacak. Dila, Kuzgun ‘un doğum gününü şaşırtmasını sağlıyor. Dila, mutlulukla başlayan, sürprizlerle renklenen ve romantizmle süslenen günleri, Kuzgun'a âşık olduğunu itiraf ediyor, ikisinin de tahmin edemeyeceği bir şekilde sona eriyor. Bora, diğer taraftan, babasının öldürülmesinin her detayını titizlikle inceler ve adım adım izler. Kapının önünde büyük bir savaş var ve bu savaşın Kuzgun ‘un intikam planını ilmek halkası biçiminde, ancak düzensiz bir geçmiş şeklinde içermesi kaçınılmaz.

Kuzgun 5.Bölüm Dizi Kıyafetleri
bottom of page