top of page

YASAK ELMA

Yasak Elma dizi kıyafetlerini inceleyebilirsiniz. Dizi bölümlerinde kullanılan kıyafetleri Mathmazeil seçkin tasarımcı sayfalarında bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma dizisinde Şevval Sam'ın kıyafetleri hepimizi büyülemeye devam ediyor.,  Giydiği birçok mont, gömlek ve elbise mathmazeil tasarımcılarının ellerinden çıkıyor.

 Stilistler tarafından tercih edilen özel tasarım elbiseler,  muhteşem gömlekler ve o harika etekler Mathmazeil tasarımcıları tarafından sizler için tasarlanıyor. Bu özel ürünleri mathmazeil güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Yasak Elma dizi kıyafetleri ürünlerini incelemek için bölüm sayfalarına gidiniz.

Yasak Elma 37.Bölüm Dizi Kıyafetleri

 Yasak Elma  37.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma 37. Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Yasak Elma dizi kıyafetleri ve ünlü simaların çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

Dizinin Konusu

Fox Tv'den Med Yapım'a yeni dizi. Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut ve Şevval Sam’ın başrollerini oynayacakları 19 Mart'ta Fox Tv ekranlarında Yasak Elma dizisine katılacaklar.

Melis Civelek, Yasaklı Elma dizisinde Neslihan Yeşilyurt'un senaryo yazarıdır. Altın Kaset olarak birçok kanaldaki Fox Tv'de tanıtıldığı gibi son dakika ismini değiştiren Altın Kaset adını değiştirdi.

Sevdiği adam tarafından aldatılmış bir adam ve zengin bir kızın zengin olma hayalinin sonucu olarak aşağılık kompleksi ve Yasak Elma serisinde büyük bir oyuna girme dahil olur. Zengin bir kadın tarafından zorlu bir oyunda yer alan bu güzel kızın ilk görevi, zengin kadının kocasını baştan çıkarmaktır. Rüyaları birbirinden tamamen farklı ama birbirinden tamamen farklı olan iki kardeş Zeynep ve Yıldız'ın öyküsü anlatılacak.

Yasak Elma Oyuncular

1990 yılında İstanbul'da doğan Eda Ece, 28 yaşında. İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Eda Ece, son yılların en önemli aktörlerinden biridir. Eda Ece Show Tv güzelliği ile her dönem ilgisini çekti. İlişki: Serinin ikinci sezonunda karışık olan başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Yıldız, zengin olmak için her yolu kullanan ve zihnini zengin olmaya iten güzel bir kıza hayat verecek. Yıldız toplumunun kraliçesi Ender'le aynı fikirde olacak ve Ender'in kocası Halit'i baştan çıkaracak. Sevgilisi zengin bir adam bulduğunda, zengin olmaya karar verir.

Onur Tuna 1985'te doğdu ve 33 yaşında. Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü'nden mezun oldu. Filinta serisindeki başrol oynadığı rolüyle tanınan Onur Tuna, sonunda Cesur Yürek dizisiyle başarıya ulaştı. Mücadele ve mafya. Alihan, Zeynep'in yeni patronu. Falkon havacılığın sahibi.

Şevval Sam (Ender ARGUN)

1973 yılında İstanbul'da doğan Şevval Sam, 45 yaşında. O Leman Sam’ın kızı. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisine katıldı ve ardından 2016 yılında Bodrum dizisinde yer aldı. Aslen vokalist.

Ender, toplumun kraliçesidir. Kocası, Yıldız'la Ender'den kurtulmayı kabul eder. İlk önce Halit Argun'un hizmetçisi ve sonra karısı oldu.

Sevda Erginci 1993 yılında İstanbul'da doğdu ve 25 yaşında. 1,65 cm boyunda ve 50 kg’dır. Ayrıca Karagöz dizisinde Ayşe'yi canlandırdığı için de tanınır.

Zeynep ve Yıldız, birbirlerini çok seven ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeş. Zeynep aklı başında; Yıldız zengin olmakla takıntılı.

Talat Bulut (Halit ARGUN) Savcı, Talat Bulut hakkındaki iddiaları reddetti. Talat Bulut Halit Argun, karakterine hayat vermeye devam edecek.

1956 yılında Kars'ın Sarıkamış ilçesinde doğan Talat Bulut, 62 yaşında. Son yıllarda en başarılı orta yaşlı erkek oyuncu. 2017 yılında Fazilet Hanım’ın Kızları 2016 yılında katıldı ve Göç Zaman ve Muhteşem Yüzyıl serilerinde çalıştı.

Halit zengin bir adam ama karısı Ender çok tehlikeli bir kadın. Halit'te çok kötü davranıyor. Halit misafirken, insan gibi davranır.

Gün Akıncı (Cem) Cem Yasak Elma'yı 12 Kasım'da terk etti

Gün Akıncı, son zamanlarda Kırlangıç ​​Fırtınası dizisinde yer aldı. Yakışıklı oyuncu Gün Akıncı, 1988 yılında İstanbul'da doğdu ve 30 yaşında.

Cem Zeynep ve Alihan'ın şirketi muhtemelen yurtdışından bir ortak olarak gelecek ve Zeynep'in karakterine daha yakın olacaklar.

Kıvanç İlçesi (Sinan)

1975 yılında İstanbul'da doğdu ve 43 yaşında. Oyuncu ve model. Sedef Avcı ile evli. Yaprak Döküm (Kanal Dökümü) dizisindeki Cem rolüyle tanınıyor. Merhamet, Küçük Kadınlar ve anneler, Anneler dizisine dahil edildi, ancak pazar çok güçlü değildi.

Sinan bir sosyalist doktorudur. Ender'e aşık. Karısını Ender için terk etti. Paranın ve gücün temel amacı.

Babasına çok düşkün. Annesinin babasına saplantısını saçma olarak bulur. Sırtının gelmeyeceğini çok iyi biliyor. Babası Halit Argun ve amcası Alihan Taşdemir.

Alihan'ın aşkı genişledi. Alihan'la evlenmenin tek amacı bu. Para sevmek

 

Şafak Pekdemir (Zehra ARGUN)

Ender kız en büyük kızı

Nilgün Karaca ile doğrudan iletişime geçin

Zerrin Alihan'ın ablası; Halit'in ikinci karısı.

Dizi Oyuncuları ve Künye

Yapım : MEDYAPIM
Yapımcı: Fatih Aksoy

Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senarist: Melis Civelek - Zeynep Soyata

  • ·  Halit Argun (Talat Bulut)

  • ·  Ender Argun (Şevval Sam)

  • ·  Alihan Taşdemir (Onur Tuna)

  • ·  Yıldız Yılmaz (Eda Ece)

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirlerini çok seven iki kardeş ama hayalleri tamamen farklı. Yıldız'ın hayatı, sosyal hayatın kraliçesi Ender Argun (Şevval Sam) ile karşılaştığında değişiyor. Ender, kocasını Halit Argun'dan (Talat Bulut) kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya karar verdi ve yaşamını Yıldız'a teklif etti.

Bunlar Yıldız'ın hayatı olsa da Zeynep'in şirketi Alihan Taşdemir (Onur Tuna) satın alıyor. Alihan çok kibirli, ukala, zengin bir iş adamı. Zeynep ve Alihan'ın kontrastları kısa sürede etkileşim haline geldi. Zeynep'in bilmediği şey Alihan'ın Halit'in erkek kardeşi ve ikinci karısının ikinci karısı olduğudur.

Yıldız'ın kararı sadece kendini değil Zeynep'i de etkileyecek.

Barış Kılıç, Pazartesi günü en çok izlenen dizilerden biri olan Yasak Elma’nın kadrosuna dahil edildi.

Kaya iyi bir aileden idealist bir adam. Yaşamı yüksek olmayan, sahip olduğu şeylerden memnun, çalışmalarından memnun olan kişi başarılı olmak için eğitilir. Geçmişte bu özellikler sayesinde Halit (Talat Bulut) şirkette hızla arttı, dürüstlüğü ve başarısını kararlılıkla gözler önüne sundu. Yıllar sonra eski şirketine CEO olarak döndüğünde, eski yerleşim yerlerinin kapanmadığını öğrenecek. Geçen gece yayınlanan dizi 37. başarılı oyuncu seyirci önünde çıktı

Memo Davran, Pazartesi günü en çok izlenen dizilerden biri olan Yasaklı Elma Hazırlanmasında misafir olmaya hazırlanıyor.

bottom of page