top of page

Yasak Elma 37.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma 37. Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Yasak Elma dizi kıyafetleri ve ünlü simaların çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri en özel kıyafetler Mathmazeil tasarımcıları ile hayat buluyor. Aradığınız ürünü Mathmazeil alışveriş sayfasını inceleyerek bulabilirsiniz. Yasak elma dizisinin geçmiş bölümlerinde olduğu gibi bu bölümünde de Mathmazeil tasarımcıları yer alıyor. Dizinin keyfini çıkarırken beğendiğiniz kıyafeti hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 Yasak Elma  37.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma 37. Bölüm Dizi Özeti

Yasak Elma’nın son bölümü bu akşam FOX TV'de sahneye çıktı. Yayınlanan son bölümde; Asuman, Zeynep ve Yıldız'ı Mustafa'dan korumak için elinden geleni yapıyor. Zeynep Dündar ile olan ilişkisini daha da ilerletir. Yıldız otelde Kemal'le buluşuyor. Bu toplantı planı, Caner’in radarına uyuyor ve Ender, Halit ve Zehra'yı otelde yakalamaları için alıyor. Yasak Apple 36. Kısım fragmanı FOX TV tarafından piyasaya sürüldü. Mustafa hapisten çıkıyor ve Asuman'ın evine geliyor. Asuman kaçamaz ve Mustafa boğazını tutar ve kızına sorar. Yıldız'ın yerini sormak isteyen Mustafa, onu ve Zeynep'i öldüreceğini söylüyor. Asuman, kızlarının İstanbul'da olduğunu söylüyor, ancak kızlarını korumak için Mustafa'yı onlardan uzak tutmaya çalışıyorlar. Zeynep Dündar ile ciddi bir yolda. Yüzüğü takan Dündar ve Zeynep için ilişkinin boyutu değişiyor. Dündar'ın ailesi Zeynep'le buluşmaya geliyor. Alihan, Zeynep’in tüm umudundan vazgeçti. Alihan, tekrar Zeynep ile olmayacağını anladığı zaman çok önemli bir karar alır. Yıldız, Kemal'den çok rahatsız olmaya başlar ve hiçbir şey yapmazsa evliliğinin tehlikede olacağını fark eder. Yıldız, Kemal "son kez konuşacak, onu otele çağırıyor. Kemal için rezervasyon yaptığını söylüyor. Caner ikisine tanıklık ediyor. Şimdi Ender'e koşan Caner, birbirlerine duyduğunu söylüyor. Duydukları şeye karşı dört köşe ... Kemal ve Yıldız otelde buluşur Ender, Halit ve Zühre’yi otele götürür. Sonun başlangıcına hoş geldiniz, hoş Ender, çok güvendiğini söyledi. Kemal Yıldız'a inanmasa da gözyaşları onu ikna ediyor, Yıldızlar Kemal'i öpüyor ve ikisi yaklaşıyor, Ender'in planı da geçiyor ya da babam, kız ile aynı kaderi paylaşıyor, aynı diyor. Devam ediyor, meraktan deliriyor, kapı çalıyor ve yıldız kapıyı açıyor, Kemal Yıldızı durdurmak istiyor ama başarılı olamıyor, Halit, Zehre ve Ender onları görüyor.

 Yasak Elma  37.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma 37. Bölüm Dizi Son Gelişmeler

309/5000 Asuman, Mustafa'yı kızlarından uzak tutmak için elinden geleni yapacaktır. Dündar'ın ailesi Zeynep'le görüşmeye geldi. Alihan, Zeynep ile birlikte olamayacaklarından emin ve önemli bir karar veriyor. Yıldız, Kemal'den çok rahatsız olmaya başlar ve hiçbir şey yapmazsa evliliğinin tehlikede olacağını fark eder.

 Yasak Elma  37.Bölüm Dizi Kıyafetleri
bottom of page