top of page

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Kuzgun dizi kıyafetleri ve ünlü oyuncuların ve modellerin çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Mathmazeil seçkin tasarımcılarıyla beraber dizi ve filmlerde tercih edilen dizi kıyafetlerinin satışını yapmaktadır. TV’lerde gördüğümüz birçok özel tasarım ürün mathmazeil tasarımcıları tarafından üretilmektedir. Tasarımcılarımızın satış sayfalarını inceleyerek bu ürünleri hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirisiniz.

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Özeti

Dila, Rıfat'ın tutuklanmasından çok etkilendi ve şok oldu. Kuzgun zaferinin mutluluğunu yaşıyor. Ancak Kuzgun için gerçek mücadele şimdi başlayacak. Önemli olan Rıfat'ı gözaltına almak değil, kovuşturmasını ve Kuzgun'u sağlamaktır. Kısa süre sonra, kuzgun ve Dila'nın ardından, Rifat'ı hapisten kurtarmak için kurulan akıl oyunları ve hukuk savaşı başladı. Mahkemenin günü geliyor. Miriam'ın elleri Rıfat'a ne söyleyeceklerini kelepçeledi, Kuzgun da Kartal ve Kumru'nun çok özel ve anlamlı bir hareketi var. Bütün bunlar olurken, Bora, Rifat'ı kimin tutukladığını bulmak için harekete geçti. Bulduğu ismi ile Bora, Dila ve efendisi arasındaki mesafeyi eritmeye çalışır. Kuzgun’dan şüphe etmeyen ancak yanılmayı arzu eden Dila, Kuzgun’un gördüğü ve gördüklerini birleştirdiğinde her şeyi yaptığını anlıyor. Dila ve Kuzgun geçmişle ve bugünle oldukça iyi bir yüzleşiyor. Kuzgun hiçbir şey itiraf etmiyor ve Dila'nın yüzünde her şeyi yaptığını itiraf ediyor. Dila da Ali tarafından haykırıyor. Kuzgun ve Ali'den duyduklarından çok hayal kırıklığına uğramış olan Dila önemli bir karar veriyor. Öte yandan Kuzgun, bu yeni dünyada yükselmek için tutku dolu. Ancak bu kolay değil ve Kuzgunu, yeni ve diş-diş dönemi bekliyor. Kuzgun'un Bilgin Ailesi'ne yaptığı savaş yavaş yavaş büyüyor. Dila ve Raven şimdi iki düşmanla karşı karşıya.

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 7. Bölüm Dizi Son Gelişmeler

iki kıdemli polis ve eski arkadaşlar Yusuf ve Rifat, bir operasyon sırasında çok miktarda rüşvet alıyorlar. Rifat onunla aynı fikirde değil, ancak Yusuf onunla aynı fikirde değil. Operasyondan sonra Yusuf bir kumpas ile tutuklandı ve ardından meslekten men edildi. Adam arkadaşı Rıfat, onu pusuya düşürüyor. Mary'nin karısı Mary ve üç çocuğu hayatlarının en acı ve trajik testiyle karşı karşıya. Kuzgun bu sınav için en yüksek bedeli ödeyecek. Kuzgun, ailesinden ve evinden uzakta yirmi yıllık esarete düşecek. Kuzgun'un ortadan kaybolmasının sırrı Dila'yı derinden etkiler. Çocukluk sevgisini yitiren Dila, yüreğinde asla iyileşmeyecek bir yara ile hayatına devam ediyor. Son yirmi yılda birlikte çalışmaya gittiği Londra'dan dönen Dila, çocukluk aşkıyla buluşacağının farkında değil. Koruyucu Kuzgun'a verilen görev onu Dila ile karşı karşıya getirecek. Nevşehir'den İstanbul'a bu karşılaşmanın ardından Kuzgun, sadece Dila'nın hayatını değiştirmeyecek, aynı zamanda herkesin hayatının taşlarını da harekete geçirecek.

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri
bottom of page