top of page

Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Dizi kıyafetleri ve ünlü simaların çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Mathmazeil bir çok ünlü tasarımcıyla beraber çalışarak dizi ve filmlerde tercih edilen dizi kıyafetlerinin satışını yapmaktadır. Tasarımcılarımızı inceleyerek ilgili ürünü bulabilirsiniz. Bir çok dizi kıyafeti ve özel tasarım elbiseler online mağazamızda yer almaktadır.Kardeş Çocuklar Star TV’de gösterimde. Bölüm 7'de Hayat ve Volkan arasında halatlar geriliyor. Volkan tüm gerçekleri öğrenir. Hayat, gerçeklerin tam tersi olduğunu düşünüyor. Bütün bu muhalefetlere rağmen, gerilim iki genç arasında devam ediyor. Reşat, Umay'dan boşanma kararını açıklıyor. Umay Cemal'i yok etmeye kararlı.

 Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Özeti

Hayat, Volkan ve Hayal dışarı çıkıyorlar. Hayat alkolü fazla kaçırıyor ve Volkan onu toparlamaya çalışarak eve götürüyor. Aynı gece yıldırım da anası ile Umayların evine gidiyor. Umay arabadan sarhoş şekilde iniyor. Ümran kızının o halini görünce o da eve koşuyor. hayat kapıdan girer girmez sarhoşluğu yüzünden herkes tarafından ayrım ediliyor. hayat 'hasım kardeşler nerede' diyerek içeri giriyor. Bu sırada Ümran ardından gelmiş olarak kızına engel olmak istiyor. Umay durumu kurtarmak için yapabileceği bir şey olmadığı için çaresizlik içinde Hayat’ı izliyor. Yere düşen hayat, emekleyerek Yıldırım’ın önüne kadar geliyor. Kedi taklidi meydana getiren hayat, annesine kediyi aramış olduğunu söylüyor. Yıldırım’ın önünde duran hayat aradığı kara kediyi bulduğunu söylüyor. herkesin şaşkın bakışları içinde Yıldırım’a kara kedi diyen hayat odasına götürülüyor.

 Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Son Gelişmeler

Volkan, Yıldırım’ı yolcu ederken niçin Hayat’ın ona kara kedi söylediğini bildiğini söylüyor. ek olarak ‘neden o iki hanımın yanı başındasın' diyerek de durumu anlamaya çalışıyor. Herkes gittikten sonrasında Reşat, Umay'a hesap sorarak ‘o kız ne ima etti’ diyor. Hayat’ın lafları Yıldırım’ın geçmişle alakalı ağır bir yüzleşmeye sürüklüyor. Umay daha durumu atlamamışken ikinci şoku Reşat'ın lafı ile yaşıyor. Reşat, Umay'a bu evliliğin sonlanmış olduğunu söylüyor. Reşat, Umay'ın Yıldırım’la alakalı bir şeyler sakladığından emin.

 Kardeş Çocukları 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri
bottom of page