top of page

Erkenci Kuş 34.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 34. Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Erkenci Kuş dizi kıyafetleri ve ünlü simaların çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş Dizi Kıyafetleri en beğenilen parçalar Mathmazeil tasarımcıları ile hayat buluyor. Aradığınız ürünü Mathmazeil online mağazada bulacaksınız. Elbise ve mont Derya Özalp imzalı. Aynı zamanda tercih edilen etek “by Mathmazeil” tasarımıyla üretilmiştir. Erkenci Kuş her zaman ki kanalında yayınlanırken, aradığınız kıyafetleri Mathmazeil ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Erkenci Kuş  34.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 34. Bölüm Dizi Özeti

Can ve Sanem'in buz evinde kalmaları, onların huzura kavuşmalarını ve daha inatçı olmalarını sağlamıyor. Her ikisi de birbirlerini kıskandırmak için bir yarış oluştururlar. Bu arada Sanem, Polen ve Can da Yiğit konusunda gergin olmaya başladı. Polen ve Yiğit de bunlara dahil olmaya devam ettikçe, Can ve Sanem kıskançlık krizleri ve sebat devam ediyor. Bu ısrarı artık kaldıramayan Can çözümü Sanem'i özlüyor.

Erkenci Kuş  34.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Erkenci Kuş 34. Bölüm Dizi Son Gelişmeler

Star TV'deki Erkenci Kuş Dizisi iki şaşırtıcı gelişme oldu. Geçen gün, dizinin 28. bölümü, iki oyuncuyla birlikte yollarını ayırdı. "SON SAHNE" Oyunculardan biri olan 'Fabri' karakterine veda eden yakışıklı oyuncu Özgür Özberk karşısında olduğunu öğrendi. Özberk, sosyal medya hesabının haberi ile ayrılık haberini paylaştı. Erken kuş serisinde iki ayrılık geldi Instagram hesabından Can Yaman ile çekilmiş fotoğrafını çeken ünlü aktris, "Kardeşim açık. Son sahnemdi ... Son sahnemdi." "AH AYLIN VAH AYLIN SANA AŞKI" Diziden ayrılan bir diğer isim ise 'Aylin' karakterini oynayan Sevcan Yaşar. Yaşar, Instagram hesabına veda ediyor: "Ah Aylin vah Aylin! Bölüm 29'dan itibaren sana veda ediyorum. Dünya tatlı ekibimize, rejim, inşaat, yönetmen ve senaryo yazarlarımıza söyleyecek birkaç sözüm var. Oyuncularımın günü: Seni çok seviyorum! Aç "dedi.

Erkenci Kuş  34.Bölüm Dizi Kıyafetleri
bottom of page