top of page

İstanbullu Gelin 75.Bölüm Dizi Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 75. Bölüm dizi kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Bu heyecanlı bölümün kıyafetlerini sitemizde bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Mathmazeil bir çok ünlü tasarımcıyla birlikte dizi ve filmlerde tercih edilen dizi kıyafetlerinin satışını yapmaktadır. Tasarımcılarımızı inceleyerek ilgili ürünü bulabilirsiniz. Bir çok dizi kıyafeti ve özel tasarım elbiseler online mağazamızda yer almaktadır. İstanbullu Gelin Star TV’de gösterimde. Anlık olarak Instagram sayfamızdan ürünlerimizi takip edebilirsiniz.

 İstanbullu Gelin 75.Bölüm Dizi Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 75. Bölüm Dizi Özeti

Fikret, Okan'ın İpek'e anlattığını anlayınca sorunlar başlıyor. Faruk, Fikret ile iletişime geçiyor. Sakin ve makul yanıtlar alıyor. Okan ile de iletişime geçen Fikret onun hisselerini Adem'e satmasına neden oluyor. Faruk, Esma'nın içini rahatlatmak herşeyi anlatıyor ama Süreyya'nın suratına bile bakmıyor. ‘Bir felakete neden olabilirim' diyen Faruk suskunluğunu Süreyya ile başbaşa iken bozuyor. Süreyya'nın gerçekleri saklamasını sindiremiyor. Süreyya sürekli farklı şeyler söyleyen kişi durumunda olmaktan muzdarip. Faruk, Fikret'in Okan'a bir şey yapmasından korktuğunu anlatıyor. Aynı zamanda Süreyya'yı ondan asla sır saklamaması konusunda uyarıyor.

 İstanbullu Gelin 75.Bölüm Dizi Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 75. Bölüm Dizi Son Gelişmeler

Fikret ailesinden özür diler. İyi bir evlat, iyi bir koca olmadığını söyler. Fikret'e İpek ailesine bir şans daha vermesi için bir şans daha verdi. Çocuğuyla birlikte evine kucağında gelen İpek, büyük bir coşkuyla karşılandı. Fikret İpek'e koşuyor. İpek ve Fikret için yeni bir dönem başlıyor. Fikret bu yeni dönemi sıfırdan yaşamak istiyor. Harika bir gece düzenleniyor. Fikret İpek'i öneriyor ve yine düğün yapıyorlar. İpek, bir yıldız gibi hissettiğini söyledi.

 İstanbullu Gelin 75.Bölüm Dizi Kıyafetleri
bottom of page