top of page

Jet Sosyete 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete 18. Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Jet Sosyete dizi kıyafetleri ve ünlü simaların çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri en beğenilen parçalar Mathmazeil tasarımcıları ellerinden çıkıyor. Aradığınız ürünü Mathmazeil katalog sayfalarında bulabilirsiniz. Aradığınız elbise ve gömlek Derya Özalp imzalı. Aynı zamanda tercih edilen deri ceket by Mathmazeil tasarımıdır. Jet Sosyete yeni saatinde TV8 ekranlarında yayınlanırken, beğendiğiniz kıyafetleri mathmazeil online tasarım mağazasından satın alabilirsiniz.

Jet Sosyete  18.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete 18. Bölüm Dizi Özeti

Yaşar, Cengiz ve İlayda, Yaşar'ın daha önce iyi bir pazarlıkla imzaladığı anlaşmayı tamamlamak için son toplantılarını yapmak üzere Gebze'deki bir fabrikaya gidiyor. Hızlı ve dikkatsiz araçla ünlü olan Cengiz, Yaşar’la Gebze iş seyahatinde zehir oluyor. Toplantıda İlayda’nın kayak yapmayı planladığı karlar karla kaplı tüm karları kapatıp suya düşüyor ve Yaşar-Cengiz ikilisi olan bir otel odasında sıkışıp kalıyor. Cengiz'in iyi bir seyahat arkadaşı olmadığı gerçeği, Yaşar ve İlayda'yı daha da yakınlaştırıyor. Yaşar bu arkadaşlık çok ciddiye alıyor ve çok umutlu. Şennur ve Talip, Yıldız'a haftalarca ricada bulundukları zaman, kapı duvara dönük. Fakat bu sefer Talip çok kararlıydı ve Şennur’un üçlülerine izin vermiyor. Bununla birlikte, aksilik Talip ve Yıldız'a yol açmaz. Alara, köpekleri yalnız dolaşan Alara'nın tehlikelerine hazırlıklı olmak istiyor, Alara karate öğretmek istiyor. Alara bu konuda hevesli değil, ancak Gündüz kurduğu pusu ile onu korkutuyor. İkilinin karate macerası, Kumsalın dikkatini çekiyor. Mavi Kuşaklı Karate inanmayan biri olduğunu iddia ediyor. Kumsal bu iddiayı kanıtlayabilir mi?

Jet Sosyete  18.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete 18. Bölüm Dizi Son Gelişmeler

Ozan ve Melike birlikte zaman geçirmek istiyor, ancak Melike'nın dışarıda buluşmasına izin verilmiyor ve Yasar'ın evinde buluşacak başka çareler yok. Şairin Amerikan yaşam alışkanlıkları ile Safiya'nın temizlik anlayışı arasındaki boşluk, ev konuşmalarını her iki taraf için de bir kabusa çeviriyor. Şennur, herkesten bakım yetersizliği konusunda eleştiri alıyor. Saçlarını boyamaya çalışır, ancak onun için çok pahalı olduğu için durur ve beklenmedik bir şekilde sürpriz bir çözümle karşılaşır. Mahallede sırayla gelen ekip, peruğu unuttu ve Şennur bu peruğu kullanmaya başladı, ancak sonuçlar istedikleri gibi değil. Hayri'ye, 75 bin liradan ölen yaşlı bir akraba kaldı. Ilayda'ya bu parayı nasıl değerlendirebileceğini sorduğunda hayatı bir kabusa dönüşüyor. Şarkı söylemeye çalışan Gizem, Chia'da konser vermeyi kabul etti. Ses eğitimi olmayan gizem, başka bir şarkıcının sesiyle oynuyor. Ancak her şey planlandığı gibi gitmiyor. Onu destekliyor gibi görünen Nazlı'nın başka planları da var. Gizemi ortadan kaldırmak için her şeyi yapar.

Jet Sosyete  18.Bölüm Dizi Kıyafetleri
bottom of page