top of page

Jet Sosyete 20.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete 20. Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Jet Sosyete dizi kıyafetleri ve ünlü simaların çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyetenin bu bölümünde Gülse Birsel’in yeşil bluzu Mathmazeil tasarımcısı Derya Özalp Elegant Sytling markasına aittir. Derya Özalp’in bir çok tasarımı daha önceki bölümlerde Gülse Birsel tarafından tercih edilmiştir. Tüm ürünleri hatırlamak için tasarımcımızın sayfasını gezebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Jet Sosyete  20.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete 20. Bölüm Dizi Özeti

Özpamuk Tekstil'in karısı ve eşi Yaşar Yüksel, kızı Safiye, kızı Yıldız, kayınbağası Melike ve kayınbiradı Gündüz ile birlikte İstanbul'da bir gecekondu bölgesinde yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi olan Cengiz Özpamuk, çapkın oğlu Ozan'ı, kendisini kapsayan bir skandalın ardından bir genel müdürlükten aldı ve Yaşar'ı inatçılığına getirdi. Ayrıca, Jetset Konakları'ndaki Yaşar ailesiyle birlikte olan genel müdür de villaya taşınabilecektir. Ozan, babası, büyükannesi Zahide ve üvey annesi Gizem'in sürekli gerginliği yaşadığı bir sonraki evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kaldı. Ailesi, sınıf atlama ve topluma itaat etmenin heyecanına düştü; Öte yandan Yaşar, moda ve tasarım dünyasının merkezinde hiç kimsenin saygısını kazanamadığı şirketin üst katında zor bir dönem bekliyor.

Jet Sosyete  20.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete 20. Bölüm Dizi Son Gelişmeler

Yaşar, Özpamuk Tekstil'in genel müdürü olduğundan, entrika ofisi ile başlar. Tony ve Pelin tarafından kurulan numaralara karşı, Yaşar, ofis konumunu korumak ve komşuluk hayatını Cengiz Beyler ile sürdürmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır. Safiya, kendisini toplumun yaşamıyla tanıştıracak Gizem'in lansmanına katılmak için binlerce yol deneyecek. Her ne kadar Cengiz ve Zahide, İlayda'nın Ozan'la uzlaşmasına aracılık etmeye çalışsa da, komşu Ozan'ın eniştesi kız kardeşi Melike'ye olan ilgisi her geçen gün artmaktadır. Bar çıkışında çekilmiş fotoğraflarını Yıldız ve Ozan ile birlikte gören Talip, Yaşar'ı uyarmakta tereddüt ediyor.

Jet Sosyete  20.Bölüm Dizi Kıyafetleri
bottom of page