top of page

Ufak Tefek Cinayetler 45.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm Dizi Kıyafetlerini bu makalemizde inceliyoruz. Dizi kıyafetleri ve ünlü simaların çekimlerinde kullandığı ürünleri Mathmazeil'de bulabilirsiniz.

  • Mathmazeil Instagram
  • Mathmazeil Facebook
  • Mathmazeil Twitter
  • Mathmazeil Youtube

Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin dizi kıyafetleri Mathmazeil tasarımcıları ellerinde hayat buluyor. Tasarımcılarımızın ürünlerini inceleyerek aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Birçok dizi kıyafeti ve özel tasarım elbiseler online mağazamızda yer almaktadır. Pelin’in giydiği payetli elbise ve Burcu’nun gelinliği Ju İstanbul imzalı. Oya’nın kabanı Selma Çiçek tasarımıdır. Merve’nin üzerindeki kazak Twist Markadır. Pelin’in kırmızı kürkü Adil Işık’tan. Oya’nın gelinliği ise Fidan Şimşek tasarımıdır.

Ufak Tefek Cinayetler 45.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm Dizi Özeti

Sarmaşık hala çok aktif ve tehlikelidir. Bir yandan düğün hazırlıkları, bir yandan öldürmeyi planlıyor! Bakalım bu sefer emeline hangi taraf ulaşacak? Şebnem, Merve ve Kerim arasında kara bir kedi gibi geliyor, ama sonunda, aşk bir şekilde yoluna giriyor. Burcu'yla Emre'nin düğüne hazırlıklarında çok farklı sürprizler bekliyor. Arzu'nun katili kim? Kerim'in kolunun devre dışı kalmasına kim neden oldu? Peki Oya kim öldürdü, neden? Tüm bu sorular ve merakla beklenen diğer birçok soru nihayetinde cevabı bulacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 45.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 45. Bölüm Dizi Son Gelişmeler

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 45. bölümünde, son kez Star TV'de izleyicisiyle buluştu. Serinin son kısmı dizide sorulan sorulara cevaplar gösterdi. 'Arzu'nun katili kim?' Bu bölümde soru açıklandı. Öte yandan, son bölüm Merve ve Kerim, Pelin ve Taylan, Burcu ve Emre, Oya ve Serhan, Arzu ve Mehmet'in mutluluğu dikkat çekti. Peki, Arzu'nun katili kimdi? İşte 45. son bölümün bir özeti ... Serinin son bölümünde, Arzu'nun katilinin burcu olduğu ortaya çıktı. Emre Burcu, düğün masasında hayatının şokuyla oturuyor. O sırada, polis memurları, Arzu Kaymaz'ı öldürdükleri gerekçesiyle Burcu gözaltına aldı. İşaret 'Yapmadım' demesine rağmen, polisin kanıtlarıyla güvenilir değildi. Ufak tefek cinayetler dizi kıyafetleri Mathmazeil Tasarımcı Sayfalarında !

Ufak Tefek Cinayetler 45.Bölüm Dizi Kıyafetleri
bottom of page